Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Чорноморська філія Московського державного університету ім. М. В. Ломоносова

Чорноморська філія Московського державного університету ім. М. В. Ломоносова

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: АРК, м. Севастополь, вул. Героїв Севастополя, 7

Телефон/факс: 8 (0692) 48-79-07, 40-22-25

Сайт: www.msusevastopol.net

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Учбовий план, по якому вчаться студенти Чорноморського філіалу, співпадає з учбовим планом факультету ВМіК МГУ. Всі основні дисципліни на 3,4 і 5 курсах читають професори і доценти факультету ВМіК МГУ ім. М.В. Ломоносова. Вісімдесят відсотків штатних викладачів, що працюють на кафедрі, є докторами і кандидатами фізико-математичних наук. Багато випускників факультету в даний час продовжують навчання в аспірантурах науково-дослідних організацій Криму і Росії. Кращі випускники були запрошені на роботу в ЧФ МГУ як викладачі. Для наукової роботи студентів в розпорядженні є лабораторний корпус, оснащений унікальними приладами і устаткуванням. В цілях вдосконалення організації учбового процесу і подальшого розширення наукових досліджень на базі учбового науково-лабораторного корпусу були створені і активно функціонують: - навчально-методична науково-дослідна лабораторія відділення географії; - історико-археологічна лабораторія відділення історії; - науково-дослідна лабораторія соціально-психологічних досліджень факультету психології.

Форми навчання: Денна форма навчання.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - Комп'ютерної математики; - Природних наук; - Історико-філологічний; - Економіки і управління; - Психології.

Інформація для абітурієнтів

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору