Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Таврійський гуманітарно-екологічний інститут

  Таврійський гуманітарно-екологічний інститут

  Поставити питання

  Рівень акредитації: III

  Форма власності: недержавна

  Адреса: АРК, м. Сімферополь, вул. Севастопольська, 62

  Телефон/факс: (0652) 60-06-17

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Форми навчання: - денна; - заочна.

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст.

  Перелік факультетів: - економіка підприємства; - журналістика; - країнознавство; - політологія; - психологія; - дизайн; - екологія та охорона навколишнього середовища.

  Інформація для абітурієнтів

  Додаткова інформація: Для вступу на спеціальності "Економіка підприємства" та "Журналістика" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на спеціальність "Політологія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України. Для вступу на спеціальності "Психологія" і "Екологія та охорона навколишнього середовища" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія. Для вступу на спеціальність "Країнознавство" необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на спеціальність "Дизайн" необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і творче завдання.

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


  Часто шукають

  ↑ Вгору