Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Кримський економічний інститут Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана

Кримський економічний інститут Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана

Рівень акредитації: ІІІ-IV

Форма власності: державна

Адреса: АР Крим, м. Сімферополь, вул. Севастопольська, 21 (корп. 4)

Телефон/факс: (0652) 270-565

Сайт: ceikneu.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: У інституті працює висококваліфікований професорський-викладацький склад. 56, 8 % викладачів мають вчені ступені і звання. Значна частина викладачів працює над докторськими і кандидатськими дисертаціями. Тільки в 2007 році викладачами інституту захищені 1 докторська і 4 кандидатських дисертацій. При необхідності для проведення занять по окремих курсах запрошуються викладачі базового університету.

Форми навчання: - денна; - заочна; - очно-заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеіаліст; - спеціаліст; - бакалавр; - магістр.

Перелік факультетів: - фінансово-обліковий; - міжнародної економіки; - економіки і управління; - юридичний

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Заняття розпочинаються по мірі комплектування груп (не менше 20 осіб). Комплектування груп на всі періоди навчання розпочинається з червня місяці і завершується 25 вересня. Заняття на курсах проводяться з: - української мови та літератури; - математики; - історії України; - географії; - іноземної мови (англійська мова).

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає: - документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або копії; - сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), за особистим вибором оригінали або копії; - копію документа, що посвідчує особу та громадянство; - медичну довідку за формою 086-о або її копію; - шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см. Інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними напрямами (спеціальностями), установленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів. При прийомі в порядку переведення або поновлення додається також академічна довідка встановленого зразка про незакінчену вищу освіту.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Початок прийому заяв та документів 02.07.2012 р. на денну та заочну форму навчання. Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають складати вступні випробування, що проводить вищий навчальний заклад 20.07.2012 р. на денну та заочну форму навчання. Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які не складають вступних випробувань 31.07.2012 р. на денну та заочну форму навчання.

Додаткова інформація: Матеріально-технічна база: чотири навчальних корпуси, кафетерій і їдальня, спортзал, тренажерний зал, сім комп'ютерних класів і бібліотека з абонементом і читальними залами, що має сучасну економічну літературу.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору