Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Кримський гуманітарний університет

Кримський гуманітарний університет

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: АР Крим, м. Ялта, вул. Севастопольська, 2

Телефон/факс: (0654) 260-251

Сайт: www.cshi.crimea.edu

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Кримський гуманітарний університет є єдиним державним вузом гуманітарного профілю на Південному березі Криму. У структурі університету чотири інститути: Інститут педагогіки, психології та інклюзивної освіти, у складі якого функціонують спеціалізовані групи для студентів 2-3 груп інвалідності; Інститут економіки і управління; Інститут філології, історії та мистецтв; Євпаторійський інститут соціальних наук; Філія КГУ в м. Армянську, Економіко-гуманітарний коледж. Провідними вченими КГУ засновано наукові школи, в межах яких проводяться наукові дослідження, створюються підручники, науково-методичні посібники, научково-популярні видання. До професорско-викладацького складу входять 54 докторыв наук, з яких 3 академіки Національної академії педагогічних наук, та 170 кандидатыв наук. Аспірантура університету здійснює підготовку наукових кадрів за 8 спеціальностями, докторантура - за 3.

Форми навчання: - денна - заочна - заочна (скорочена) - дистанційна - екстернат.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - інститут економіки і управління; - інститут філології, історії та мистецтв; - інститут педагогіки, психології та інклюзивної освіти

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Особам, які в рік вступу до ВНЗ, закінчили підготовчі курси (з терміном навчання не менше 3 місяців) Республіканського вищого навчального закладу "Кримський гуманітарний університет" (м. Ялта) при вступі на навчання за спеціальністю "Математика" за результатами підсумкової атестації додатково додається до 20 балів. Вартість навчання на вечірніх підготовчих курсах: 130 гривень на місяць за один предмет (7 міс., 3,5 міс.).

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - документ про освіту з додатком; - медична довідка (форма 086-О); - фотографії 6 шт. (розмір 3х4); - паспорт, ідентифікаційний код (копії); - приписне свідоцтво (хлопцям); - копія свідоцтва про шлюб; - трудова книжка (для абітурієнтів заочної форми навчання); - для абітурієнтів спеціалізованого факультету додатковий пакет довідок

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів навчання проводиться в період з 29 червня до 29 липня.

Додаткова інформація: До професорско-викладацького складу входять 54 докторів наук, з яких 3 академіки Національної академії педагогічних наук, та 170 кандидатів наук. Аспірантура університету здійснює підготовку наукових кадрів за 8 спеціальностями, докторантура - за 3. Бібліотека університету має у своєму розпорядженні фонд, що складається з-понад 150000 примірників, є читальні зали, комп'ютерні класи, спеціалізовані кабінети і лабораторії. В університеті працює редакційно-видавничий відділ, інформаційно-обчислювальний центр, центри глибинної психології, фізичного та психічного здоров'я, міжнародних зв'язків, довузівської підготовки та післядипломної освіти. 70% студентів КГУ навчаються на бюджетній основі, забезпечуються стипендією та гуртожитком. Студенти мають можливість займатися спортом, художньою самодіяльністю.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору