Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Кримський державний медичний університет ім. С. І. Георгієвського

Кримський державний медичний університет ім. С. І. Георгієвського

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: АР Крим, м. Сімферополь, б-р Леніна, 5/7

Телефон/факс: (0652) 554-913 (учебный отдел), 254-711 (приемная комиссия), 554-854 (канцелярия)

Сайт: www.csmu.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Професорсько-викладацький склад: - усього викладачів - 690 чоловік; - професорів, докторів наук - 99 чоловік; - доцентів, кандидатів наук - 356 чоловік. Матеріально-технічна база закладу: - територія КДМУ - 17,3 га; - 16 корпусів загальною площею 98533 кв. м; - 5 гуртожитків загальною площею близько 30 тис. кв. м; - власна клініка; - поліклініка для студентів; - спортивний комплекс площею 16086 кв. м; - Будинок культури; - пансіонат у селищі Малоріченське на Південному березі Криму; - бібліотека має фонд 587,6 тис. екз. навчальних книжок; - 4 електронних читальних зали; - 25 комп’ютерних класів.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - спеціаліст; - бакалавр; - магістр.

Перелік факультетів: - 1-й медичний; - 2-й медичний; - стоматологічний; - міжнародний медичний; - післядипломної освіти

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Початок прийому документів до вищих навчальних закладів 2 липня 2012 року. Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах 17 липня. Строки проведення вищим навчальним закладом творчих конкурсів (можуть проводитись у декілька сесій) 10 - 31 липня. Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають складати вступні екзамени, що проводить вищий навчальний заклад 20 липня.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви про вступ до університету та коледж абітурієнт особисто додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію), з заключенням про відсутність протипоказань для навчання в медичному вищому навчальному закладі України, обов`язково завірену в поліклініці університету; - 6 однакових кольоровіх фотокарток розміром 3х4 см; - сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти з хімії, біології, української мови (подається за власним бажанням) оригинал або завірена копія; - витяг або ксерокопію трудової книжки, завіреної головою відділу кадрів останнього місця роботи (для тих, хто має медичний стаж роботи); - паспорт (для неповнолітніх - свідоцтво про народження); - військовий квіток (посвідчення про приписку до призивної дільниці); - документи, що дають право на пільги при вступі до університету (цільове направлення сільської молоді, дипломи переможця олімпіад, документи про інвалідність та інші), встановлені законодавством України, нормативно правовими актами у терміни, які визначені для подання документів.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів в університет і бакалаврат з 1 по 22 липня.

Додаткова інформація: Залежно від вибраної спеціальності, абітурієнт надає наступні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти: "Лікувальна справа" - з хімії (профілюючий), біології, української мови і літератури; "Педіатрія" - з біології (профілюючий), хімії, української мови і літератури; "Стоматологія" - з біології (профілюючий), хімії, української мови і літератури; "Клінічна фармація" - з хімії (профілюючий), біології, української мови і літератури; "Сестринська справа" - з біології (профілюючий), української мови і літератури; "Стоматологія ортопедична" –з біології, української мови і літератури, вступний іспит з ліплення; "Фармація" - з хімії (профілюючий), української мови і літератури; "Сестринська справа" (бакалаврат) – української мови і літератури, вступний іспит з основ сестринської справи.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору