Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Керченський державний морський технологічний університет

Керченський державний морський технологічний університет

Рівень акредитації: III

Форма власності: державна

Адреса: АР Крим, м. Керч, вул. Орджонікідзе, 82

Телефон/факс: (06561) 3-42-59, 3-20-76,

Сайт: kgmtu.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Після реорганізації 2006 року до складу університету увійшли Одеське і Херсонське морехідні училища, а також Білгород-Дністровський технікум. В даний час керівництво КГМТУ втілює в життя ідею створення учбово-науково-виробничого комплексу, до якого увійдуть не тільки учбові заклади (державні Вузи III рівня акредитації, комерційні коледжі, училища), а й підприємства рибної промисловості, заводи, науково-дослідні інститути галузі.

Форми навчання: - денна, - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст, - бакалавр, - спеціаліст.

Перелік факультетів: - морський; - технологічний; - післядипломної освіти

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: В університеті розроблена програма підготовки абітурієнтів до вступу в КДМТУ. Постійно функціонують підготовчі курси по математиці, фізиці, хімії, які допомагають успішно скласти зовнішнє тестування.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заяву на iм'я ректора вузу, - сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти, - медичну довiдку за формою 086-У, - 6 фотокарток розмiром 3x4, - копiю паспорту (при поданнi мати оригiнал), - копiю iдентифiкацiйного номеру, - копiю трудової книжки (для осiб, якi мають стаж роботи).

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів проводиться: денна форма навчання з 23.06 по 22.07; заочна форма навчання з 04.08 по 25.08.

Додаткова інформація: Студенти мають можливість ефективного використання всієї навчально-матеріальної бази КДМТУ, їм надані: - лекційні аудиторії; - спеціалізовані кабінети і лабораторії; - тренажерне та комп'ютерне обладнання; - читальні зали; - гуртожиток та готель. Постійно оновлюються спеціалізовані лабораторії, бібліотеки, комп'ютерні класи та програмне забезпечення. Для обслуговування студентів бібліотека читального залу має в своєму розпорядженні фонд навчальної та наукової літератури та періодичних видань загальним обсягом понад 100 000 примірників. Університет має 5 навчальних корпусів і упорядкований 8-поверховий гуртожиток, в якому надаються місця всім іногороднім студентам денної та заочної форм навчання.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору