Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Київський славістичний університет

  Київський славістичний університет

  Поставити питання

  Рівень акредитації: IV

  Форма власності: недержавна

  Адреса: м. Київ, вул. Мате Залки, 10г

  Телефон/факс: (044) 464-8277

  Сайт: www.ksu.edu.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Опис: За 22 роки роботи університет підготував понад 50 000 спеціалістів за різними напрямками та став одним із провідних вищих навчальних закладів України. Сьогодні у нас можна здобути освіту за такими спеціальностями: міжнародні відносини, журналістика, туризм, філологія (українська, російська, польська, болгарська, чеська, новогрецька, англійська, німецька мови). У нас викладають висококваліфіковані педагоги (доктори наук, кандидати наук, професори, доценти), а також вчені з-за кордону. Навчаючись у Київському славістичному університеті, ви зможете пройти стажування за кордоном (Болгарії, Польщі, Словаччині, Чехії, Франції, Німеччині), а по закінченню - отримати дипломи бакалаврів та магістрів державного зразку і допомогу у працевлаштуванні. Іногороднім студентам надається місце в гуртожитку. Крім того, на базі університету студенти зможуть пройти військову підготовку і отримати звання - офіцер запасу. Термін навчання - два роки.

  Форми навчання: - денна форма навчання; - заочна форма навчання

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - магістр

  Перелік факультетів: - інститут славістики і міжнародних відносин; - факультет менеджменту і туризму

  Інформація для абітурієнтів

  Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заяву на ім’я ректора університету (бланк заяви видає університет); - документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень і додаток до нього - оригінали чи копії); - оригінал чи копію сертифікату (-атів) зовнішнього незалежного оцінювання (для випускників на основі повної загальної середньої освіти - українська мова та література, іноземна мова, історія України, мінімальна кількість балів – 115-120); - копію паспорта, копію ідентифікаційного коду (при наявності оригіналу); - медичну довідку за формою № 086-у для вступника (оригінал); - військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу"); - шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.

  Додаткова інформація: Крім того, оголошено прийом: - на третій курс навчання осіб, які вже мають диплом молодшого спеціаліста зі спорідненої спеціальності; - мають базову або повну вищу освіту з іншої спеціальності; - бакалаврів за іншим напрямком підготовки для здобуття ступеня магістра зі спеціальності "Міжнародні відносини".

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


  ↑ Вгору