Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Севастопольский національний технічний університет

Севастопольский національний технічний університет

Рівень акредитації: ІV

Форма власності: державна

Адреса: м.Севастополь, вул. Університетська, 33

Телефон/факс: (0692) 243-590

Сайт: sevntu.com.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Сьогодні університет розміщений в 6 навчальних корпусах загальною площею 65 тис. кв. метрів. Усі навчальні та наукові лабораторії оснащені сучасним обладнанням. Тільки парк персональних комп'ютерів вузу перевищує 1200 одиниць. У складі університету - унікальна бібліотека, книжковий фонд якої - 1 млн. 200 тисяч томів, є одним з найбагатших серед вузів України. У спортивному комплексі СевНТУ з 10-ма залами щодня можуть займатися до 4 тис. осіб. Всім іногороднім студентам надається гуртожиток. У чотирьох житлових корпусах студентського містечка проживає близько 3 тисяч студентів. У студентському містечку працюють поліклініка, мережа їдалень, кафе, буфетів. Влітку студенти і співробітники можуть відпочити в університетському спортивно-оздоровчому таборі "Горизонт" на березі Чорного моря.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

Перелік факультетів: - автоматики та обчислювальної техніки; - гуманітарних наук; - радіоелектроніки; - морських технологій і судноплавства; - технології та автоматизації машиноприладобудування і транспорту; - економіки та менеджменту

Інформація для абітурієнтів

Додаткова інформація: Основні напрямки наукової діяльності університету: - розробка теоретичних основ математичного моделювання та створення високоефективних інформаційно-вимірювальних систем, нових поколінь елементної бази радіотехніки й електроніки, приладобудування і систем зв'язку; - розробка теоретичних основ і систем управління нестаціонарними процесами і об'єктами, автоматизації наукових досліджень, проектування систем управління складними промисловими об'єктами, розробка програмного забезпечення; - розробка нових і вдосконалення існуючих ресурсозберігаючих технологій, методів і пристроїв комплексної автоматизації на базі промислових роботів і гнучких виробничих систем; - розробка теоретичних основ і створення нових технічних засобів освоєння континентального шельфу, контролю навколишнього середовища та її захисту, нетрадиційних джерел енергії; - розробка нових інструментальних технологій імплантації біомеханічних систем для малоінвазивної хірургії; - розробка методів дослідження біологічних систем на молекулярному та клітинному рівнях, що є основою для створення нових біологічно активних речовин і лікарських препаратів - розробка та реалізація ринкових моделей систем господарювання, прогресивних методик аудиторської та фінансової діяльності господарських суб'єктів; - соціально-гуманітарні дослідження - людина - особистість - суспільство, шляхи самопізнання людини в філософії, науці і культурі.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору