Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Сучасна гуманітарна академія Дніпропетровський центр доступу

  Сучасна гуманітарна академія Дніпропетровський центр доступу

  Поставити питання

  Рівень акредитації: IV

  Форма власності: приватна

  Адреса: м. Дніпропетровськ, вул. Високовольтна, 83, оф. 5а

  Телефон/факс: (056) 374-2848

  Сайт: www.sga-dnepr.com

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Опис: Сучасна гуманітарна академія має унікальну інформаційно-комунікаційну освітню технологію, яка успішно застосовується для дистанційного навчання і дозволяє забезпечити високу якість всіх елементів навчального процесу в будь-якій географічній точці світу. СГА є членом: Європейської асоціації міжнародної освіти (EAIE); Європейського фонду управління якістю (EFQM); Міжнародної асоціації університетів (IAU) при ООН ЮНЕСКО; Міжнародної асоціації «Знання», що має консультативний статус в OOH ECOSOC; Міжнародної академії інформатизації, асоційованого члена UN ; Європейської асоціації навчання в тюрмах (EPEA); Глобальної мережі мегауніверситети (GMUNET); Глобальної мережі дистанційного навчання в ім'я розвитку (GDLN). Освіта в СГА сприяє працевлаштуванню в Росії, країнах СНД і Європи, і забезпечує випускникам можливість продовжувати навчання у вузах Європейського Співтовариства.

  Форми навчання: дистанційно-заочне

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - магістр

  Перелік факультетів: - юриспруденція; - менеджмент; - психологія; - педагогіка; - політологія; - економіка; - лінгвістика; - іхт; - соціологія; - філософія

  Інформація для абітурієнтів

  Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - документ, що засвідчує особу, громадянство абітурієнта, вид на проживання для осіб без громадянства; - документ державного зразка про освіту; - документ про зміну прізвища, імені, по батькові (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу та ін), якщо в паспорті та документі про попередню освіту різні прізвища, ім'я або по батькові; - 3 (три) фотокартки розміром 3х4 см.

  Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: протягом року

  Додаткова інформація: Здобути вищу освіту європейського рівня можна безпосередньо за місцем проживання в найближчому центрі доступу до освітніх ресурсів Академії. Інформатизація та телекомунікації дозволяють навчатися в індивідуальному режимі в зручний час: - за допомогою унікальної технології навчання більшість занять проводиться будинку на особистому комп'ютері; - за допомогою інфокомунікаційних занять та індивідуального навчання вибирається персональний темп вивчення матеріалу з необхідною кількістю вправ і повторів, необхідних для повного розуміння і засвоєння навчального матеріалу; - залежно від змісту навчальної програми застосовуються різні способи навчання: електронний робочий підручник, слайд-лекція, відеолекції, навчальні комп'ютерні програми, логічні схеми, тест-тренінги, модульні і екзаменаційні тести. Випускник СГА крім диплома державного зразка РФ отримує також пакет документів, необхідних для забезпечення визнання диплома СГА, в тому числі: - сертифікат EDU, що забезпечує визнання диплома СГА в 36 країнах світу; - додаток до диплома СГА англійською мовою (Diploma Supplement), що відповідає стандартам Міжнародної асоціації ЮНЕСКО в Єврокомісії.

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


  ↑ Вгору