Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Рівненське відділення Національної академії внутрішніх справ

Рівненське відділення Національної академії внутрішніх справ

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Рівне, вул. Вербова, 39

Телефон/факс: +38 (0362) 451-900, +38 (0362) 622-103

Сайт: www.naiau.kiev.ua/nnizn/

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Платне навчання: - за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб; - на умовах окремого договору (для співробітників системи МВС); - ліцензія Міносвіти України АЕ № 458568 від 27.07.2014 р. Військова кафедра: в м. Києві (45-денні збори раз на рік, термін навчання 2 роки). Національна академія внутрішніх справ - один з провідних вищих навчальних закладів в державі і системі МВС України, який має більш ніж 95-річний досвід підготовки висококваліфікованих кадрів для Національної поліції, інших правоохоронних органів, державних і приватних структур. Рівненське відділення Національної академії внутрішніх справ було створено в 2003 році. У навчальному закладі за заочною формою навчання здійснюється підготовка: - фахівців ступеня вищої освіти "бакалавр" за напрямом "Правознавство" на базі повної загальної середньої освіти; - освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст" на базі ступеня вищої освіти "бакалавр" (в 2016 році здійснюється останній набір); - фахівців ступеня вищої освіти "бакалавр" за напрямом "Правознавство" на базі молодшого спеціаліста за напрямами "Правознавство" і "Правоохоронна діяльність". Відділення має необхідну матеріально-технічну базу: окреме двоповерхове приміщення, бібліотечний фонд, який повністю задовольняє потребу слухачів і студентів в навчально-методичній літературі, мультимедійні засоби навчання. Навчальний процес у відділенні забезпечують досвідчені науково-педагогічні працівники кафедр академії та провідні фахівці вищих навчальних закладів Рівненщини, установ і організацій, які мають науковий ступінь кандидата або доктора наук.

Форми навчання: заочна форма навчання

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - напрям підготовки бакалавр; - ОКР Спеціаліст

Перелік факультетів: - правознавство

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява про вступ до академії; - анкета встановленого зразка; - документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього - оригінали або завірені копії; - шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см. (на матовому папері); - копія паспорта (стор. 1, 2, 11); - документи, що підтверджують право на пільги при зарахуванні, - оригінали або завірені копії; - сертифікати ЗНО (оригінали або завірені копії) з наступних навчальних дисциплін: Історія України - профільна дисципліна; Українська мова та література; Іноземна мова або математика, географія (на вибір)

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: ­по підготовці фахівців ступеня вищої освіти бакалавр за напрямом "Правознавство" на базі повної загальної середньої освіти: - з 11 липня по 06 серпня 2016 року - для цивільних осіб; - з 11 липня по 25 липня 2016 року - для співробітників Національної поліції і Національної гвардії України по підготовці фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст" на базі ступеня вищої освіти "бакалавр": - з 11 липня по 14 серпня 2016 року - для цивільних осіб; - з 11 липня по 05 серпня 2016 року - для співробітників Національної поліції і Національної гвардії України по підготовці фахівців ступеня вищої освіти "бакалавр" за напрямом "Правознавство" на базі молодшого спеціаліста за напрямами "Правознавство" і "Правоохоронна діяльність" з 11 липня по 17 серпня 2016 роки (тільки для цивільних осіб)

Додаткова інформація: Проходження аспірантури, докторантури, отримання післядипломної освіти в Києві. Підготовка фахівців ступеня вищої освіти "бакалавр" за напрямом "Правознавство" здійснюється за двома напрямками: - з числа працівників Національної поліції (на умовах окремого договору), термін навчання - 5 років; - з числа цивільних осіб (за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб), термін навчання - 5 років. Особи, які мають право не брати участі в конкурсі сертифікатів ЗНО: - учасники АТО; - особи, які звільнені з військової служби (в тому числі, що демобілізувалися) після 30 листопада 2015 року; - особи, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби) складають вступні іспити з історії України, української мови та літератури, а також іноземної мови. Рівненське відділення Національної академії внутрішніх справ також здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст" на базі ступеня вищої освіти "бакалавр" за спеціальністю "Правознавство" з числа цивільних осіб і співробітників Національної поліції. Термін навчання - 1 рік. Вступники складають іспит з теорії держави і права. Для кандидатів з підготовки ступеня вищої освіти бакалавр на базі освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" за напрямками "Правознавство" і "Правоохоронна діяльність" з числа цивільних осіб. Термін навчання - 3 роки. Вступники складають іспит з кримінального права. Відбір кандидатів на навчання з числа співробітників Національної поліції і оформлення їх навчальних справ здійснюють підрозділи кадрового забезпечення. Прийом і оформлення документів абітурієнтів з числа цивільних осіб проводиться безпосередньо у відділенні. Вступні іспити і підсумкова державна атестація проходять на базі НАВС (м. Київ), а навчальний процес - в Рівненському відділенні академії. Невід'ємною складовою процесу підготовки фахівців за заочною формою є навчальна практика студентів 4-го курсу та стажування студентів, які отримують ОКР "спеціаліст" на базі ОКР "бакалавр", в одному з територіальних структурних підрозділів Міністерства юстиції України. Слухачі та студенти відділення щорічно беруть активну участь в науково-практичних конференціях НАВС. Випускники відділення отримують дипломи державного зразка Національної академії внутрішніх справ.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору