Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Севастопольська філія Міжрегіональної Академії управління персоналом

  Севастопольська філія Міжрегіональної Академії управління персоналом

  Рівень акредитації: III-ІV

  Форма власності: приватна

  Адреса: АР Крим, м. Севастополь, вул. Героїв Севастополя, 13

  Телефон/факс: (0692) 402-049, 921-571, 931-042

  Сайт: www.sfmaup.org.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Опис: Севастопольська філія Міжрегіональної академії управління персоналом є окремим структурним підрозділом МАУП. Севастопольське відділення (з 2007 року - Севастопольська філія. Наказ МАУП № 72-0 від 22.03.2007 р.) СФ МАУП було створено у 1999 році (протокол зборів акціонерного товариства закритого типу "Міжрегіональна академія управління персоналом" №15 від 6 червня в 1999 р.). Створення відділення було підтримано Севастопольською державною адміністрацією (Свідоцтво про розміщення на території м. Севастополя Севастопольського відділення Міжрегіональної академії управління персоналом ФЛ - 11/10503 від 18.08.1999 р.), затверджене Наказом Президента МАУП Г. В. Щокін (Наказ № 106/1 - 0 від 05.07.1999 р.) та узгоджено на Засіданні Севастопольської міської Ради ХХІІІ позиву (рішення №702 від 20 лютого 2001 р.). Історія становлення Севастопольського відділення Міжрегіональної академії управління персоналом бере свій початок з 1996 року у формі дистанційного навчання студентів при МАУП у місті Києві. Шляхом поступового зростання (матеріальної бази, придбанням комп'ютерної техніки, нарощуванням наукового, методичного та бібліотечного фонду, залучення професорсько-викладацького складу та ін.), в 1999 році з'явилася необхідність відкриття в м. Севастополі Вищого навчального закладу III - IV рівня акредитації у вигляді Севастопольського відділення Міжрегіональної академії управління персоналом. Севастопольська філія МАУП внесена до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (Довідка № 371/06), ідентифікаційний номер 25749236 і поставлена на облік у всіх передбачених законом України про Вищі навчальні заклади.

  Форми навчання: денна, заочна, дистанційна

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: бакалавр, спеціаліст, магістр

  Перелік факультетів: - менеджмент; - управління персоналом і економіка праці

  Інформація для абітурієнтів

  Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заяву; - 2 копії паспорта; - 2 копії документів про базову або попередню освіту з додатком (1 копія завірена нотаріально); - медична довідка Ф086-О + її копія; - 2 копії документа про зміну прізвища (у разі зміни прізвища - 1 копія завірена нотаріально); - 6 фотокарток 3х4; - копія паспорта батьків, якщо не виповнилося 18 років

  Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: 28 листопада 2012

  Додаткова інформація: Загальне керівництво Севастопольським відділенням (з 2007 року - Севастопольська філія) МАУП здійснюється директором, який діє на території м. Севастополя згідно з наказом ректора МАУП. Директор Севастопольської філії МАУП керується Положенням про Севастопольську філію Міжрегіональної академії управління персоналом (у формі акціонерного товариства закритого типу) і Довіреністю на право здійснювати фінансову і освітню діяльність. Освітня діяльність Севастопольської філії МАУП проводиться за ліцензіями Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України, виданими Міжрегіональною академією управління персоналом міста Києва (Серія АВ №617439 від 24.04.2012 р., Протокол №94). Згідно ліцензіям, Севастопольська філія, як окремий структурний підрозділ МАУП, здійснює підготовку бакалаврів за напрямами: - 6.030601 "Менеджмент"; - 6.030505 " Управління персоналом і економіка праці ". Навчально-виховний процес при Севастопольській філії МАУП здійснюється відповідно до закону України "Про Вищу освіту", положеннями Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України "Про організацію навчального процесу у Вищих навчальних закладах" та іншим нормативним актам та документам Міністерства освіти, науки, молоді і спорту України, а також згідно з наказами та розпорядженнями МАУП.

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


  Часто шукають

  ↑ Вгору