Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Кіровоградський інститут ім. Святого Миколая

  Кіровоградський інститут ім. Святого Миколая

  Рівень акредитації: III-ІV

  Форма власності: приватна

  Адреса: м. Кіровоград, вул. Варшавська, 2

  Телефон/факс: (0522) 342-369, 342-384

  Сайт: kirovograd.iapm.edu.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Опис: Міжрегіональна Академія управління персоналом, до складу якої входить Кіровоградський інститут імені Святого Миколая, - найбільший економіко-гуманітарний ВНЗ України, ліцензований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України за IV рівнем і акредитований за всіма ліцензованими спеціальностями. Свою історію Кіровоградський інститут імені Святого Миколая Приватного акціонерного товариства "Вищого навчального закладу" Міжрегіональної Академії управління персоналом" почав з вересня 2000 року, коли було створено Кіровоградське відділення МАУП. У 2002 році відділення реорганізовано в Кіровоградський філіал МАУП, а в 2003 році відбувся перший набір на денну форму навчання. У 2005 році Кіровоградська філія Міжрегіональної Академії управління персоналом була реорганізована в інститут імені Святого Миколая. Очолює інститут Стецюк Богдан Романович - кандидат філологічних наук, кандидат юридичних наук, доцент кафедри загальноправових дисциплін. Він є автором більш ніж 50 публікацій наукового та навчально-методичного характеру, в тому числі підручників, навчальних посібників, монографії.

  Форми навчання: денна, заочна, дистанційна

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: бакалавр, спеціаліст

  Перелік факультетів: - правознавство; - управління персоналом і економіка праці

  Інформація для абітурієнтів

  Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява на ім'я ректора; - сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на перший курс); - ксерокопія паспорта; - 6 фотокарток розміром 3х4 см.; - ксерокопія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; - медична довідка форми 086/О; - нотаріально засвідчена копія документа про освіту; - копія посвідчення про приписку до призовної дільниці для чоловіків (на денну форму навчання)

  Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: 28 листопада 2012

  Додаткова інформація: На сьогодні інститут має науково-педагогічний потенціал та відповідну матеріально-технічну базу для підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів "бакалавр", "спеціаліст". Навчальний процес в інституті організовано у відповідності з навчальними планами і освітньо-професійними програмами з кожної спеціальності. Навчання здійснюється штатним професорсько-викладацьким складом, а також силами провідних фахівців міста Кіровоград. Навчально-виховний процес в інституті здійснюється професорсько-викладацьким складом трьох кафедр: соціальних і гуманітарних дисциплін, економіки та управління персоналом, правознавства. В інституті працюють мистецькі гуртки, спортивно-оздоровчі секції. При Кіровоградському інституті МАУП працює юридична клініка "Правова допомога", метою діяльності якої є забезпечення практичної підготовки студентів до професійної діяльності, сприяння розумінню ними соціальної ваги професії.

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


  ↑ Вгору