Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Ковельська філія МАУП

Ковельська філія МАУП

Рівень акредитації: IV

Форма власності: приватна

Адреса: Волинська обл., м. Ковель, вул. Чапаєва, 1

Телефон/факс: (03352) 5-24-67

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: На підставі рішення Загальних зборів акціонерів Академії 20 липня 2001 р. була створена Ковельська філія Міжрегіональної Академії управління персоналом, як структурний підрозділ Всеукраїнського університету МАУП. Сьогодні Ковельська філія МАУП - це навчальний заклад, що веде підготовку бакалаврів та спеціалістів на заочній та дистанційній формах навчання за напрямами: "Право", "Менеджмент", "Управління персоналом і економіка праці", "Облік і аудит".

Форми навчання: денна, заочна, дистанційна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: бакалавр, спеціаліст

Перелік факультетів: Правознавство: - комерційне та трудове право Менеджмент організацій: - економіка та управління бізнесом Управління персоналом і економіка праці: - економіка та управління персоналом - облік і аудит

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява на ім'я ректора Академії із зазначенням обраної спеціальності, освітньо-кваліфікаційного рівня та форми навчання (оформляється у філії); - нотаріально завірені копії документа про освіту; - сертифікати (сертифікат) Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал або завірені нотаріально копії) з предметів, що відповідають переліку вступних випробувань на обраний вступником напрям підготовки; - шість фотокарток (3х4); - медичну довідка за формою 086-У; - ксерокопія паспорта (1, 2 та 11 сторінки) - нотаріально завірене свідоцтво про шлюб (для одружених)

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: 28 листопада 2012

Додаткова інформація: Навчаючись у КФ МАУП, можна здобути кваліфікацію юриста, економіста, менеджера, бухгалтера-аналітика. Випускники філії отримують диплом про вищу освіту державного зразка та диплом, оформлений відповідно до міжнародних вимог. За час існування Ковельської філії МАУП підготовлено 717 спеціалістів (в т.ч. 85 у 2013 р. - прогноз). Серед випускників навчального закладу керівники підприємств, банків, менеджери малого і середнього бізнесу, юристи державних і приватних фірм, підприємці.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору