Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Кримський економіко-правовий інститут Міжнародного гуманітарного університету

  Кримський економіко-правовий інститут Міжнародного гуманітарного університету

  Поставити питання

  Рівень акредитації: ІV

  Форма власності: приватна

  Адреса: АР Крим, м. Сімферополь, вул. Гоголя, 9

  Телефон/факс: (0652) 510-202, (050) 324-2666

  Сайт: mgu.crimea.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Опис: Кримський економіко-правовий інститут був заснований в 2011 році як структурний підрозділ Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса). Міжнародний гуманітарний університет - вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, є одним з найбільших приватних навчальних закладів України, в якому навчається понад 3 тисячі студентів, в тому числі іноземців з 12 країн світу. В Університеті навчаються студенти за 17 спеціальностями освітньо-кваліфікаційного рівня - "молодший спеціаліст", "бакалавр", "спеціаліст", "магістр". Кримський економіко-правовий інститут здійснює підготовку відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за трьома напрямками - "Правознавство", "Менеджмент", "Психологія" освітньо-кваліфікаційного рівня: "бакалавр", "спеціаліст ", магістр".

  Форми навчання: - денна форма навчання; - заочна форма навчання

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

  Перелік факультетів: - психологічний; - юридичний; - менеджмент

  Інформація для абітурієнтів

  Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: є підготовчі курси

  Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заяву встановленого зразка; - 6 фотокарток розміром 3х4 см; - медична довідка, форма 086/у (оригінал або завірена копія); - документ державного зразка про повну загальну середню освіту (оригінал або нотаріально завірена копія), додаток з оцінками (ксерокопія може бути завірена приймальною комісією за наявності оригіналу); - копію сертифіката Українського центру; - копія паспорта; - копія ідентефікаціонного коду; - копія приписного свідоцтва або військового квитка; - копія паспорта та ідентифікаціонного коду одного з батьків, якщо абітурієнту не виповнилося 18 років

  Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: з 01.07.2013 по 31.07.2013

  Додаткова інформація: У розпорядженні студентів знаходяться лекційні зали та аудиторії, обладнані сучасною технікою та мультимедійними проекторами, комп'ютерні класи. Бібліотека інституту нараховує понад 10 тисяч примірників сучасної навчальної, наукової літератури та періодичних видань, постійно поповнюється електронна бібліотека. Високий рівень підготовленості професорсько-викладацького складу, сучасні методи освіти, інноваційні форми у навчальному процесі із застосуванням комп'ютерних технологій і тренінгових форм навчання дозволяють готувати в інституті фахівців європейського рівня. Студенти Кримського економіко-правового інституту можуть реалізувати себе, беручи участь у роботі одного з кращих органів студентського самоврядування, беручи участь у різних міжвузівських форумах, Міжнародних та Всеукраїнських конференціях, брейн-рингах, що проводяться для підвищення професійного рівня студентів. Після другого курсу денної форми навчання студенти приймаються на військову кафедру. Всі іногородні студенти забезпечуються гуртожитком.

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


  Часто шукають

  ↑ Вгору