Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Економіко-правовий факультет Національного університету "Одеська юридична академія"

Економіко-правовий факультет Національного університету "Одеська юридична академія"

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: АР Крим, м. Сімферополь, вул. Гоголя, 9

Телефон/факс: (0652) 510-202, (050) 324-666

Сайт: onua.crimea.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Економіко-правовий факультет Національного університету "Одеська юридична академія" в м. Сімферополі є структурним підрозділом Національного університету "Одеська юридична академія", провідного юридичного навчального та наукового закладу України. Декан факультету: Микола Миколайович Колюка, кандидат юридичних наук, заслужений юрист Автономної Республіки Крим. Економіко-правовий факультет у м. Сімферополі створений в 2000 р., на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 20 липня 2000 р. № 335 (сертифікат НД-ІІІ № 1652912 від 21.03.2012 р., ліцензія АД № 073157 від 16.10 .2012 р.). На Факультеті на бюджетній основі та за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб здійснюється підготовка фахівців-юристів за напрямом "Право", спеціальністю "Правознавство" (спеціалізації: цивільно-правова, прокурорсько-слідча) освітньо-кваліфікаційних рівнів: бакалавр, спеціаліст, магістр. Підготовка студентів на факультеті здійснюється за денною, вечірньою та заочною формами навчання. Випускники факультету отримують диплом державного зразка, який дає право працювати в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, у сфері підприємницької діяльності, в підрозділах ОВС, податкової міліції, органах юстиції та в інших сферах юридичної діяльності.

Форми навчання: - денна форма навчання; - заочна форма навчання; - вечірня форма навчання

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

Перелік факультетів: - юридичний

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: є підготовчі курси

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заяву встановленого зразка; - 6 фотокарток розміром 3х4 см; - медична довідка, форма 086/у (оригінал або завірена копія); - документ державного зразка про повну загальну середню освіту (оригінал або нотаріально завірена копія), додаток з оцінками (ксерокопія може бути завірена приймальною комісією за наявності оригіналу); - копію сертифіката Українського центру; - копія паспорта; - копія ідентифікаційного коду; - копія приписного свідоцтва або військового квитка; - копія паспорта та ідентифікаційного коду одного з батьків, якщо абітурієнту не виповнилося 18 років

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: з 01.07.2013 по 31.07.2013

Додаткова інформація: До складу факультету входять 5 кафедр: - гуманітарних і економічних дисциплін; - загально-правових дисциплін; - адміністративно-правових дисциплін; - кримінально-правових дисциплін; - цивільно-правових дисциплін. Навчання проходить в сучасно обладнаних аудиторіях, лекційних залах та комп'ютерних класах. Студенти під керівництвом науково-педагогічного складу факультету беруть активну участь у науково-дослідній роботі, виступають з науковими доповідями та повідомленнями на міжнародних, всеукраїнських та міжвузівських конференціях. У розпорядженні студентів знаходиться бібліотека з читальним залом і електронною базою даних, спортивний зал, оснащений необхідним обладнанням. Гідний рівень професійної підготовки фахівців-юристів забезпечують високопрофесійні викладачі, відомі вчені Університету, а також працівники, що мають багатий досвід роботи в судовій системі та правоохоронних органах. На факультеті працюють підготовчі курси. За високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний, науковий та культурний розвиток України Факультет, як учасник міжнародної презентаціонно-іміджевої програми "Визнання року - 2012" нагороджений срібним знаком і дипломом.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору