Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Євпаторійський педагогічний факультет Кримського державного гуманітарного інституту

Євпаторійський педагогічний факультет Кримського державного гуманітарного інституту

Рівень акредитації: III

Форма власності: державна

Адреса: АР Крим, м. Євпаторія, вул. Просьмушкіних, 6.

Телефон/факс: 8 (06269) 3-02-48

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: За минулий період в даному учбовому закладі здобули спеціальну педагогічну освіту понад двадцять тисяч студентів, багато хто з яких став видатними діячами вітчизняної освіти, науки і культури. Головний корпус Незмінними в діяльності вузу залишалися гуманістична спрямованість і вірність демократичним традиціям.

Форми навчання: - денна, - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст, - бакалавр, - спеціаліст.

Перелік факультетів: - початкове навчання; - дошкільне виховання; - українська мова і література, зарубіжна література; - англійська, французька мови, зарубіжна література; - історія; - соціальна педагогіка.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заяву на iм'я ректора вузу, - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти, - медичну довiдку за формою 086-У, - 6 фотокарток розмiром 3x4, - копiю паспорту (при поданнi мати оригiнал), - копiю iдентифiкацiйного номеру, - копiю трудової книжки (для осiб, якi мають стаж роботи).

Додаткова інформація: Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика, біологія, історія України або вступне випробування з іноземної мови.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору