Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Кримський інститут бізнесу

Кримський інститут бізнесу

Рівень акредитації: III-IV

Форма власності: недержавна

Адреса: АР Крим, м. Сімферополь, вул. Кримської правди, 4

Телефон/факс: (0652) 541-522, 541-525, 541-511, 541-524

Сайт: www.cib.crimea.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Навчання здійснюють 47 штатних викладачів високої наукової кваліфікації: - доктори наук; - професори 13%; - кандидати наук; - доценти 47%.

Форми навчання: - денна, - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр, - спеціаліст, - магістр.

Перелік факультетів: - економіки та менеджменту; - фінансово-обліковий.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заяву на iм'я ректора вузу, - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти, - медичну довiдку за формою 086-У, - 6 фотокарток розмiром 3x4, - копiю паспорту (при поданнi мати оригiнал), - копiю iдентифiкацiйного номеру, - копiю трудової книжки (для осiб, якi мають стаж роботи).

Додаткова інформація: Основною метою вузу є підготовка конкурентоздатних фахівців, що знають іноземні мови, уміють працювати з новітніми інформаційно-комп'ютерними технологіями. Студенти, що навчаються за фахом міжнародна економіка, протягом 5 років вивчають дві іноземні мови. Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. На спеціальність "Міжнародна економіка" додатково здається вступне випробування з іноземної мови.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору