Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Кримський інститут економіки та господарського права

Кримський інститут економіки та господарського права

Рівень акредитації: III

Форма власності: недержавна

Адреса: АР Крим, м. Симферополь, вул. Желябова, 17

Телефон/факс: (0652) 274-452, 274309, (099) 915-1509

Сайт: www.kiehp.net.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Ліцензія МОНУ АВ №552982 від 06.12.2010 р., сертифікати про акредитацію: HI-II № 0145698, HI-III № 0145699, HI-III № 01457093 від 17.05.2011 р.. Структурні підрозділи: м. Севастополь, вул. Заміська Балка, 4 тел. (0692) 550-659.

Форми навчання: - денна; - заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спецiалiст; - бакалавр; - спецiалiст

Перелік факультетів: - фінанси і кредит; - економіка підприємства

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява на ім'я ректора; - копія паспорта (свідоцтва про народження); - атестат (диплом) і додаток до нього; - сертифікати ЗНО з предметів: українська мова та література; математика; на вибір: історія України або географія - медична довідка форми 086-У; - 6 фото (розмір 3 на 4 см); - військовий квиток або приписне свідоцтво для юнаків

Додаткова інформація: Кримський інститут економіки та господарського права проводить курсову підготовку та підвищення кваліфікації за наступними напрямками: - арбітражний керуючий - фахівець з реорганізації, санації та ліквідації підприємств; - професійний учасник фондового ринку України - реєстратори, торговці цінними паперами, фахівці з депозитарної діяльності; - основи інтернет-трейдингу - фахівець, самостійно працюючий на фондовому ринку України через сертифікованого брокера. По закінченні курсової підготовки видається сертифікат встановленого зразка про проходження навчання, який є підставою для проходження подальшого стажування і складання іспиту в Міністерстві юстиції України.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору