Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Кримський факультет Східноукраїнського національного університету ім.В.Даля (Феодосія)

Кримський факультет Східноукраїнського національного університету ім.В.Даля (Феодосія)

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: АР Крим, м. Феодосія, вул. Дружби, 44

Телефон/факс: (06562) 2-80-70

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля - це великий навчально-науково-виробничий комплекс, у складі якого, крім базового університету в м. Луганську, функціонують: Сєвєродонецький технологічний інститут, Рубіжанська філія, Краснодонський факультет інженерії і менеджменту, Антрацитівський факультет гірництва і транспорту, Кримський факультет (Лівадія, Феодосія, Євпаторія, Скадовськ), коледж університету, Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум.

Форми навчання: - денна, - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - спеціаліст, - бакалавр.

Перелік факультетів: право: - правознавство психологія: - психологія економіка та підприємництво: - банківська справа; - економіка підприємства; - економічна кібернетика; - облік і аудит; - фінанси інженерна механіка: - автомобілі і автомобільне господарство; - обладнання переробних та харчових виробництв; - обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування автоматизація та комп’ютерно-інткгровані технології: - комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва туризм: - туризм

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заяву на iм'я ректора вузу, - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти, - медичну довiдку за формою 086-У, - 6 фотокарток розмiром 3x4, - копiю паспорту (при поданнi мати оригiнал), - копiю iдентифiкацiйного номеру, - копiю трудової книжки (для осiб, якi мають стаж роботи).

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору