Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Рівного. Туризм, спорт

ВНЗ Рівного. Туризм, спорт

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Інститут психології та педагогіки

  Адрес: м. Рівне, вул. Остафова, 31

  Факультети - педагогічний факультет; - психолого-природничий факультет; - музично-педагогічний факультет; - художньо-педагогічний факультет; - факультет музичного мистецтва.

 • Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С. Дем'янчука

  Адрес: м. Рівне, вул. академіка Дем'янчука, 4

  Факультети - економіка та підприємство; - менеджмент і адміністрування; - системні науки та кібернетика; - право; - журналістики та інформації; - гуманітарних наук; - фізичне виховання, спорт та здоров'я людини; - педагогічної освоти; - соціально-політичні науки.

Якщо вам потрібен персонал розміщуйте безкоштовно вакансію на сайті!

Додати вакансію

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору