Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Сум. Логістика, склад, ЗЕД

ВНЗ Сум. Логістика, склад, ЗЕД

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Шосткинський інститут Сумського державного університету

  Адрес: Сумська область, м. Шостка, вул. Інститутська, 1

  Факультети - переклад; - фінанси; - економіка підприємства; - маркетинг; - менеджмент організацій; - електронні прилади та пристрої; - системи управління та автоматики; - хімічна технологія високомолекулярних сполук; - інформатика; - обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів.

 • Конотопський інститут Сумського державного університету

  Адрес: Сумська обл., м. Конотоп, пр-т Миру, 24

  Факультети - економічний; - механіко-математичний; - фізико-технічний; - інженерний.

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору