Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Ужгорода. Освіта, наука, виховання

ВНЗ Ужгорода. Освіта, наука, виховання

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Закарпатський угорський педагогічний інститут імені Ференця Ракоці ІІ

  Адрес: Закарпатська область, м. Берегово, пл. Кошута, 6

  Факультети - педагогічна освіта (дошкільна освіта); - педагогічна освіта (початкова освіта); - фізико-математичні науки (математика); - природничі науки (біологія); - природничі науки (географія); - гуманітарні науки (історія); - філологія (українська мова та література); - філологія (англійська мова та література); - філологія (угорська мова та література); - економіка та підприємництво.

 • Закарпатський інститут ім. Августина Волошина МАУП

  Адрес: Закарпатська область, м. Ужгород, пл. Театральна 5-7

  Факультети - Юридичний, - Політико-психологічний, - Економічний.

 • Хустська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"

  Адрес: Закарпатська область, м. Хуст, вул. Жайворонкова, 38 г

  Факультети - Менеджмент, - Соціологія, - Філологія.

 • Ужгородський національний університет

  Адрес: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Підгірна, 46

  Факультети - біологічний; - географічний; - економічний; - інженерно-технічний; - історичний; - математичний; - медичний; - міжнародних відносин; - післядипломної освіти; - романо-германської філології; - стоматологічний; - суспільних наук; - фізичне виховання та спорт; - фізичний; - філологічний; - хімічний; - юридичний.

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору