Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ВНЗ Ужгорода. Поліграфія, видавництво

  ВНЗ Ужгорода. Поліграфія, видавництво

  Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

  Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

  • Ужгородський національний університет

   Адрес: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Підгірна, 46

   Факультети - біологічний; - географічний; - економічний; - інженерно-технічний; - історичний; - математичний; - медичний; - міжнародних відносин; - післядипломної освіти; - романо-германської філології; - стоматологічний; - суспільних наук; - фізичне виховання та спорт; - фізичний; - філологічний; - хімічний; - юридичний.

  Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

  ↑ Вгору