Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вакансії
 3. Данія

Робота в Данії. Пошук вакансій

Вакансії 1-2 з 2
Показати: 
 • МОТОР   Данія
  Освіта: середня Досвід роботи: не вимагається Графік роботи: повний робочий день

  Требуются рабочие (мужчины, женщины и семейные пары) на сезонный сбор спаржи в Германию. Начало сезона: апрель 2019 года и до конца...

 • МОТОР   Данія
  Освіта: середня Досвід роботи: не вимагається Графік роботи: повний робочий день

  Требуются рабочие (мужчины и женщины) для работы на норковых фермах в Польше. Требования: наличие загранпаспорта обязательно,...

Вакансії в Данії

Як і багато інших країн Європи, які вважаються гігантами виробництва, дещо «скромна» Данія також готова залучати професійні робочі руки з інших країн, зокрема й з України.

Вакансії в Данії, які пропонують іноземним по шукачам, як правило, це робота для робітничих спеціальностей. Як і всюди в світі, сьогодні в цій країні потрібні кваліфіковані працівники в таких напрямках:

 • Робітничі спеціальності на різних виробництвах,
 • Весь спектр професій, пов'язаних з будівництвом,
 • Професійні співробітники з усіх напрямків сільського господарства та агробізнесу,
 • Навчений персонал для роботи в готельному та ресторанному бізнесі, сфері послуг.

При цьому знайти вакансії в Данії легко можуть і «айтішники» всіх напрямків, і лікарі, і навіть управлінці. Головна вимога — потрібний рівень знань і кваліфікації, у сукупності зі знанням мови країни.

Знайти вакансії в Данії

Знайти вакансії в Данії сьогодні можна практично миттєво, звернувшись до незліченної кількості посередників і навіть прямих іноземних роботодавців. Тут вам не тільки запропонують різні види професій, а й можуть знайти вакансії в Данії, згідно з окремими побажанням шукача.

Звичайно, це коштує грошей, і ризик бути обманутим тут дуже великий. Не секрет, що в цьому напрямку «працює» достатньо фіктивних компаній, що займаються обманом і шахрайством.

На нашому сайті робота, яка цікавить вас, знайдеться і швидше, і безпечніше. Ми опублікуємо повідомлення тільки від перевірених роботодавців та їх представників. Це допоможе вам істотно заощадити як час, так і гроші, що у підсумку дасть гарантований результат.

↑ Вгору