Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вакансії
 3. Дніпро
 4. бармен

Робота бармен в Дніпрі

Вакансії 1-1 з 1
Показати: 
Підпишіться на розсилку вакансий бармен в Дніпрі

Підписавшись, Ви будете отримувати щоденну поштову розсилку вакансій, відповідних параметрам пошуку

 • Сеть ресторанов «Пузата Хата»   Дніпро
  Освіта: середня Досвід роботи: не вимагається Графік роботи: повний робочий день

  Ми готові запропонувати роботу тим, хто має інтерес до національної кухні та роботи у ресторанній сфері; вміє та любить працювати з...

Популярна робота барменом в Дніпрі

Однією з найцікавіших професій в сфері «КаБаРе» або громадського харчування є робота барменом. Це така людина, яка займається приготуванням коктейлів, спиртних напоїв, шотів в барі. На ринку праці ця спеціальність є конкурентною, оскільки сфера громадського харчування є однією з основних галузей в Дніпрі.

Робота барменом: основне

Багато хто вважає цю професію простою і забавною. Але це далеко не так. Щоб повноцінно працювати в барі, необхідно мати міцну базу знань про напої, їх види, сполучуваність та вплив на організм. Необхідно вміти правильно змішувати коктейлі і правильно працювати з шейкером. В обов'язки бармена входить:

 • підтримання робочого місця в чистоті і порядку,
 • дотримання рецептури при приготуванні напоїв,
 • здійснювати розрахунок з клієнтами і стежити за виручкою.

Знайомлячись з резюме кандидатів, роботодавці Дніпра ретельно вивчають пункти про освіту, досвід роботи, уміння, здібності кандидатів, особисті якості, які допомагають у професійній діяльності, досягнення і особисті успіхи фахівця.

Пошуки популярних вакансій бармена в Дніпрі

Існують кілька способів пошуку вакансій бармена в Дніпрі: біржа праці, рекрутингові агентства та фахівці, інтернет-серфінг. Пошук роботи в Інтернеті включає в себе рекрутингові сайти і портали. Це зручний спосіб знайти місце для працевлаштування, не виходячи з дому. Широка інформаційна база таких сайтів містить безліч вакансій бармена від прямих роботодавців і компаній. Здійснювати пошуки вакансій вам допоможе зручна навігація за сферою праці, спеціальностями, місцем проживання.

Щоб вільно шукати свіжі вакансії бармена від прямих роботодавців, досить зареєструватися на сайті про роботу, підписатися на найактуальніші пропозиції від роботодавців Дніпра.

↑ Вгору