Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Франція

  Робота в Франції

  Вакансії 1-2 з 2
  Показати: 
  • Wolax   Франція
   Освіта: не має значення Досвід роботи: обов'язковий Графік роботи: повний робочий день

   Вимоги: Потрібні спеціалісти-універсали для внутрішніх робіт в котеджах в Австрію м.Відень

   ...
  • Wolax   Франція
   Освіта: не має значення Досвід роботи: обов'язковий Графік роботи: повний робочий день

   Вимоги: Знання та вміння укладання керамічної плитки на підлогу і стіни

   Обов'язки: Старанний та...


  Вакансії у Франції

  Поїздки на роботу за межі країни для українців давно стали звичним видом заробітку. Франція не є винятком, і разом з іншими європейськими країнами охоче надає роботу великій кількості наших співвітчизників.

  Вакансії у Франції, які пропонують українцям, охоплюють найрізноманітніші сфери діяльності. Найбільший відсоток серед працюючих в цій країні наших співвітчизників припадає на кваліфіковані робочі спеціальності, зайнятість в агробізнесі та сферах обслуговування і ресторанного бізнесу.

  Зуміли себе зарекомендувати українці і в напрямках, що створюють і розвивають високі технології. Недарма українські програмісти визнані одними з кращих у світі. Тому і вакансії у Франції, пов'язані зі створенням, тестуванням і обслуговуванням найрізноманітніших високотехнологічних проектів, місцеві роботодавці успішно «закривають», наймаючи шукачів цього напрямку в Україні.

  Знайти вакансії у Франції

  Знайти на сучасному українському ринку праці вакансії у Франції досить просто. Численні кадрові агентства, рекрутери-посередники і прямі іноземні роботодавці представлені в цьому сегменті ринку у великій кількості і дуже різноманітні. Такі наймачі не тільки пропонують найрізноманітніші види професій з усіх існуючих напрямків, але і готові знайти вакансії у Франції, відповідно до побажань шукачів, які звернулися до них.

  Не забувайте, що, намагаючись працевлаштуватися у Франції, ви можете зустріти на своєму шляху і відвертих шахраїв. Такі псевдорекрутери, виманюють у претендентів роботи за кордоном чималі суми «для оформлення документів» або обіцяють «вирішити питання» отримання потрібних візових дозволів.

  На нашому сайті ви зможете знайти роботу у Франції, запропоновану як перевіреними законними агентами з пошуку персоналу, так і прямими роботодавцями з-за кордону. Такий підхід гарантовано убезпечить вас від можливих втрат часу і своїх фінансів.

  Шукаєте роботу?

  Пропоную роботу

  Свіжий номер в онлайні вже з суботи

  пропоную роботу

  Часто шукають

  ↑ Вгору