Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Робота бармен в Києві
  5. бармен

  Робота бармен в Києві

  Вакансії 1-2 з 2
  Показати: 
  Підпишіться на розсилку вакансий бармен в Києві

  Підписавшись, Ви будете отримувати щоденну поштову розсилку вакансій, відповідних параметрам пошуку

  •  Гаряча  Термінова
   Кафе-бар "Яблоневий сад"   Київ
   Освіта: не має значення Досвід роботи: бажано
   Кафе-бару потрібен Бармен. Можно без ДР. Навчаємо. Іногороднім надаємо житло. Наша компанія пропонує: гідні умови роботи, своєчасну...
  • il Molino   Київ
   Освіта: не має значення Досвід роботи: не вимагається Графік роботи: плаваючий графік роботи

   Сім'я піцерій IL Molino — мережа італійських піцерій ресторанного типу з неаполітанською дерев’яною піччю.

   Перша наша...

  Бармен Київ

  Жоден розважальний заклад у Києві не обходиться без такого явища, як робота барменом. Це спеціальна людина, яка займається приготуванням коктейлів і спиртних напоїв для відвідувачів кафе, барів, ресторанів. Попри те, що робота барменом, на перший погляд, здається простою, насправді ж бармен повинен знати і вміти багато.

  Робота барменом у Києві

  Робота барменом включає в себе знання про напої і внутрішнє чуття про сполучуваність інгредієнтів, а також способі їх створення. Крім того, потрібно вміти віртуозно поєднати і подавати коктейлі. Така незвичайна подача напоїв барменом підвищує відвідуваність і інтерес до самого закладу. Тому фахівець повинен мати хорошу фізичну форму, щоб жонглювати спеціальними шейкерами. У Києві робота барменом досить затребувана. Багато громадських закладів потребують таких працівниках. Найважливішим є те, що на сьогодні цю спеціальність може освоїти будь-який бажаючий. Досить пройти спеціальні навчальні курси, або самі роботодавці готові самостійно навчити працівника таким умінням.

  Вакансії бармена в Києві

  Щоб знайти роботу барменом в Києві, необхідно почати з пошуку вакансій. Просто і швидко це здійснити на спеціальних сайтах про роботу, таких як наш ресурс. Це портал, який містить, зокрема, і пропозиції про роботу барменом. Тепер пошуком свіжих вакансій від прямих роботодавців можна займатися онлайн, не витрачаючи час, зусилля і ваші гроші. Вам достатньо зареєструватися на сайті і скласти резюме, щоб зручно розсилати його вподобаним компаніям і організаціям Києва. Усі свіжі вакансії бармена від компаній України зосереджені в категорії «Гарячі вакансії». Ви також вільно можете користуватися пошуковою системою порталу і шукати вакансії бармена в Києві за категоріями і місцем проживання.

  Якщо ви хочете знайти хорошу роботу від кращих компаній України, почніть з пошуку вакансій на нашому сайті, і успіх вам гарантований.

  Шукаєте роботу?

  Срочно Требуются!

  Кожен день - свіжі вакансії!

  срочно требуются

  Часто шукають

  ↑ Вгору