Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вакансії
 3. Київ
 4. психолог

Робота психолог в Києві

Вакансії 1-1 з 1
Показати: 
Підпишіться на розсилку вакансий психолог в Києві

Підписавшись, Ви будете отримувати щоденну поштову розсилку вакансій, відповідних параметрам пошуку

 • Погеда В.О.   Київ
  Освіта: повна вища Досвід роботи: не вимагається Графік роботи: повний робочий день

  Для работы в большом филиале международной компании нужен сотрудник с опытом или навыками психолога, HR специалиста с целью...

Психолог Київ

Спеціальність психолога є однією з найбільш затребуваних і актуальних на ринку праці. Багато державних і приватних підприємств потребують такого фахівця. Існують кілька напрямків в спеціальності: сімейна, приватна, управлінська і специфічна психологія.

Робота психологом у Києві

У Києві, як і інших обласних містах, професія психолога одна з найбільш затребуваних. Від такого фахівця роботодавці Києва зазвичай вимагають якісних знань психології тієї категорії людей, з якими їм доведеться працювати. Крім того, важливі особисті якості такого фахівця: вміння слухати, комунікативні навички, доброзичливість, привітність. Гарним доповненням до резюме буде рекомендаційний лист з попереднього місця роботи, але якщо ви молодий спеціаліст і починаєте свою діяльність з нуля, зверніть увагу на невеликі фірми, де ви отримаєте хороший досвід і практичні вміння.

Вакансії психолога в Києві

Якщо постало питання, де шукати вакансії за фахом, то почати варто з найефективніших ресурсів. Оголошення в газеті й походи по компаніях з метою пропозиції своєї кандидатури - застарілі методи. Актуальним сьогодні є пошук роботи в інтернеті, що може запропонувати наш сайт про працевлаштування. Завдяки порталу будь-який відвідувач може:

 • знайти актуальні вакансії за заданою категорією;
 • в своєму кабінеті створювати резюме, переглядати його, завантажувати, редагувати і надсилати вподобаним компаніям.

Щоб відстежувати пропозиції роботодавців, досить підписатися на постійну розсилку системи сайту.

Знайти роботу психолога в Києві можна на сайті нашої компанії, де завжди є свіжі вакансії від прямих роботодавців. Наш сайт - відмінна можливість швидко і просто знайти роботу в рідному місті.

Шукаєте роботу?

Пропоную роботу

Свіжий номер в онлайні вже з суботи

пропоную роботу

Часто шукають:

↑ Вгору