UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Робота оператор в Україні
  4. оператор

Робота оператор в Україні

Вакансії 1-20 з 735
Показати: 
Підпишіться на розсилку вакансий оператор

Підписавшись, Ви будете отримувати щоденну поштову розсилку вакансій, відповідних параметрам пошуку

Ctrl →
1 з 37

Робота Оператором

Вакансії оператора це професії, які забезпечують управління і контроль машин і устаткування різного типу. Піонерами в цій сфері були телеграфісти, які розшифровували і передавали інформацію. Сьогодні такі фахівці на вакансії оператора обслуговують мобільний зв'язок. Професія досить поширена і є затребуваною на ринку праці.

Особливості професії

Їх завдання - обслуговування складної апаратури, відповіді на дзвінки, що надходять, вміти орієнтуватися і розбиратися в технічному обладнанні. На освоєння даної трудової діяльності навчають на курсах, а також можна отримати знання в ліцеї. Ви отримаєте спектр навичок роботи з технікою, програмами, необхідним обладнанням. Дана робота не потребує фізичних навантажень, не буде надмірно втомлювати, але робота з технікою і комп'ютером також стомлюють людину. Величезним недоліком роботи є відсутність можливості покинути на довгий час робоче місце.

Особисті якості

Оператор повинен володіти також особистими якостями: хорошою дикцією, грамотною мовленням, вміти швидко реагувати на запит клієнта, бути доброзичливим і товариським.

Дана професія є сучасною та популярною у молоді й на ринку праці.

Шукаєте роботу?

Часто шукають

↑ Вгору