Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. психолог

Робота психолог в Україні. Пошук вакансій

Вакансії 1-4 з 4
Показати: 
Підпишіться на розсилку вакансий психолог

Підписавшись, Ви будете отримувати щоденну поштову розсилку вакансій, відповідних параметрам пошуку

Робота Психологом

Вакансії психолога з'явилися в нашому суспільстві відносно недавно. Якщо психіатрія і психотерапія безпосередньо пов'язані з медичними науками, то психологія має відношення до соціальних і не вимагає медичної освіти.

Значимість і особливості

У наш час професія набула величезного значення для суспільства. Сучасний інформаційний світ вимагає від людини повної віддачі, бо ж кожен на сьогодні знаходиться в інформаційному полі. Неможливість людини охопити все інформаційне поле призводить до стресів, депресії, різних захворювань. Робота психолога спрямована на поліпшення внутрішнього стану людини шляхом виявлення і вирішення психологічних внутрішніх проблем клієнта. Практично на кожному виробництві й у кожній компанії потрібні такі люди, які могли б зняти напругу і виправити емоційну пригніченість працівника, допомогти розібратися і вирішити особисті проблеми, які заважають його продуктивній роботі.

Вакансії психолога

Різні державні і приватні підприємства зацікавлені в пошуку таких фахівців: школи, інститути, клініки, виробництва. Часто компетентні фахівці відкривають особисті клініки, де ведуть приватну практику. До них звертаються люди різного віку і сфер діяльності.

↑ Вгору