Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Львів
  4. Туризм та спорт

  Робота в Львові, Розділ: Туризм та спорт

  Вакансії 1-2 з 2
  Показати: 
  • AVANTI VS   Львів
   Освіта: не має значення Досвід роботи: не вимагається Графік роботи: повний робочий день

   Компанія "Avanti VS", пропонує роботу для Менеджера у Центр візової підтримки м. Львів

   Вимоги до кандидата: вільне володіння...

  • Dream work   Львів
   Освіта: не має значення Досвід роботи: не вимагається Графік роботи: повний робочий день

   Работа аниматором в отелях 5 звёзд, зарплата от 250$в месяц, бесплатное питание и проживание в отеле, раз в неделю выходной...


  Вакансії Туризм і спорт у Львові

  Як і в будь-якому сучасному великому місті, тим більше в місті туристичному, ті, хто шукає вакансії туризм і спорт у Львові, можуть не переживати в успішності своєї затії. Саме на такі спеціальності сьогодні найчастіше підшукують собі персонал представники найрізноманітніших профільних компаній.

  Звичайно, сьогодні всюди на роботу прагнуть найняти кваліфікованих і досвідчених співробітників, тому, починаючи пошуки вакансій, заздалегідь зважте свої шанси. У столиці туризму на посаду в солідній компанії сьогодні претендує чимало шукачів, і те, як швидко вас зуміють виділити серед конкурентів, багато в чому залежить від вас самих.

  Робота Туризм і спорт у Львові

  Як і в інших сферах діяльності, хорошому фахівцю цього напрямку знайти роботу не складе труднощів. Цьому сприяє досить велика сфера діяльності. Сьогодні цей напрямок пропонує такі види робіт за такими спеціальностями:

  • тренер в спортзал
  • екскурсовод
  • інструктор
  • менеджер з туризму
  • і багато інших.

  Вакансії туризм і спорт у Львові знайдуться швидше, якщо ви не тільки скористаєтесь усіма послугами, які надаються на нашому сайті. Додайте своє резюме, підпишіться на розсилку нових вакансій. Тут же ви знайдете багато корисної інформації, яка допоможе вам скласти ефективний відгук на вакансію, правильно написати резюме, допоможе при проходженні співбесіди.

  Шукаєте роботу?

  Пропоную роботу

  Свіжий номер в онлайні вже з суботи

  пропоную роботу

  Часто шукають

  ↑ Вгору