Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Одеса
  4. Туризм та спорт

  Робота в Одесі, Розділ: Туризм та спорт

  Вакансії 1-2 з 2
  Показати: 
  • Время Бокса, боксерский клуб   Одеса
   Освіта: не має значення Досвід роботи: не вимагається Графік роботи: часткова зайнятість

   Требования: Культура речи (уметь правильно формулировать свои мысли, чтобы донести их до спортсменов).

   Обязанности:...

  • База отдыха в Затоке (станция Лиманская)   Одеса
   Освіта: не має значення Досвід роботи: бажано Графік роботи: повний робочий день

   Требования: Требуется менеджер по продажам в туристической сфере с опытом работы. Умение пользоваться Инстаграмом и Фейсбуком...

  Вакансії Туризм і спорт в Одесі

  У будь-якому сучасному великому місті, тим більше в місті курортному, робота знайдеться завжди. Тому ті, хто шукає вакансії Туризм і спорт в Одесі, можуть не переживати і бути впевненими у своєму успіху. Саме на такі спеціальності сьогодні найчастіше підшукують собі персонал представники різних профільних компаній.

  В наш час всюди на роботу прагнуть найняти виключно кваліфікованих і досвідчених співробітників. А значить, починаючи пошуки вакансій, заздалегідь зважте свої реальні шанси. В Одесі на посаду в солідній компанії сьогодні претендує чимало шукачів, і те, як швидко вас зуміють виділити серед конкурентів, багато в чому залежить від вас самих.

  Робота Туризм і спорт в Одесі

  Як і всюди, хорошому фахівцю в цьому напрямку працевлаштуватися не складе труднощів. І досить велика сфера діяльності сприяє в цьому. Сьогодні цей напрямок пропонує такі види робіт за такими спеціальностями:

  • менеджер з туризму;
  • тренер в спортзал;
  • екскурсовод;
  • інструктор;
  • і багато інших.

  Вакансії Туризм і спорт в Одесі знайдуться швидше, якщо ви скористаєтесь усіма послугами, які надає наш сайт. Створіть свій аккаунт, додайте своє резюме, підпишіться на розсилку нових вакансій. Тут же ви знайдете багато корисної інформації, яка допоможе вам скласти ефективний відгук на вакансію, правильно написати резюме, допоможе при проходженні співбесіди.

  Шукаєте роботу?

  Пропоную роботу

  Свіжий номер в онлайні вже з суботи

  пропоную роботу

  Часто шукають

  ↑ Вгору