UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Лікарі, медсестри, ветеринари
  4. Невролог

Невролог

Займається лікуванням захворювань нервової системи. Веде прийом пацієнтів, проводить діагностику, призначає обстеження і лікування. Займається терапією наслідків інсультів, допомагає хворим відновлюватися після важких хвороб, травм і операцій. До невролога звертаються люди з неврозами, больовими синдромами, нервово-психічними, психосоматичними розладами, судинними і іншими захворюваннями.

Неврологія є зараз однією з найпопулярніших медичних спеціальностей. У сучасному світі з його високим ритмом і навантаженнями дуже велика кількість стресів і емоційної напруги на душу населення. Адже недаремно в народі говорять, що всі хвороби від нервів. Серед педіатрів особливо високий попит мають дитячі неврологи.

Специфіка роботи Неврологом:

Робота пов'язана з постійним спілкуванням з хворими людьми, що перенесли інсульти, операції, важкі травми, лежачими хворими, літніми людьми. Робота в стаціонарах включає обов'язкові нічні чергування. Необхідно стежити за новинами фармацевтичного ринку, дослідженнями в цій області, щоб розбиратися в лікарських засобах і призначати ефективне лікування. Деякі недержавні медичні центри вважають за краще брати на роботу неврологів, у яких є додаткові спеціалізації: мануальна терапія, масаж, іглорефлексотерапія.

Робота для Невролога:

Поліклініки, лікарні, санаторії, недержавні медичні центри.

Особисті якості:

    • любов до людей,
    • чуйність,
    • терпіння,
    • уважність,
    • терпимість.

Зарплата і перспективи професії Невролога:

У лікарнях і поліклініках Києва оклад складає від $400. З преміями і доплатами від $650. У недержавних медичних центрах від $950 і вище.

Робота Неврологом в Україні:

А ви знаєте, що професія Невролога не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Невролог, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Невролог не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Невролог – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати Невролога, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору