Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме в Києві
  4. Резюме Стажер-ученик в Києві
  5. Стажер-ученик
  Запропонувати вакансію
  Резюме Стажер-ученик
  Ходченко Максим

  Professional resume Професійне резюме, в якому вказані: ел.пошта, телефон, зарплатня, досвід роботи, освіта та інша важлива інформація Стажер-ученик

  Заблоковано
  18 000 грн.
   17 серпня   Місто: Київ
  Вік: 36 років
  Режим роботи: повний робочий день, позмінна робота, плаваючий графік роботи
  Рубрики: Виробництво; Робота без кваліфікації; Інші пропозиції
   Перебуваю в шлюбі   Є діти  Готовий до переїзду в:
  або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

  Досвід роботи

  Складальник вікон з ПВХ
  ТОВ «Макротек Компані» ( віконне виробництво), Бровари
  10.2017 − 07.2020 (2 роки 9 місяців)

  Фінальна стадія складання вікон, прирізка штапику, контроль готової продукції та роботи віконної фурнітури.

  Складальник склопакетів для вікон ПВХ
  ТОВ «Вінсо – Вікна» (віконне виробництво), Бровари
  10.2013 − 06.2016 (2 роки 8 місяців)

  Весь процес виробництва склопакетів. Розвантаження скла, ручна прирізка скла (3-6 мм та армоване) відповідно до завдання або за власним розрахунком, прирізка дистанційної рамки, складання склопакетів в ручну та на стенді, задувка склопакетів на хот-мелт екструдері. Також ручна прирізка скла на нестандартні склопакети. Складання склопакетів з декоративним шпросом. Навчання учнів за даною спеціальністю.

  Складальник склопакетів для вікон ПВХ
  ТОВ «Вікносістем» (віконне виробництво), Київ
  07.2009 − 01.2013 (3 роки 6 місяців)

  Розвантаження скла, ручна прирізка скла (3-6 мм) відповідно до завдання, прирізка дистанційної рамки, складання склопакетів, замазка склопакетів. Ручна прирізка скла на нестандартні склопакети. Складання склопакетів з декоративним шпросом. Навчання учнів за даною спеціальністю.

  Інструктор відділення комплектування ТЦК
  152 Територіальний центр комплектування (кадрова – рекрутингова служба), Київ
  07.2006 − 07.2009 (3 роки )

  Робота з пошуку та оформлення кандидатів на військову службу за контрактом. Участь у рекламних заходах, ярмарках вакансій. Проведення співбесід з бажаючими. Робота з документами потенційних кандидатів, допомога в оформленні.

  Також додаткові обов’язки в центрі комплектування: робота з документацією центру на ПК (MS Office), створення доповідей, рекламних виступів, допомога в створенні презентацій, ведення облікових документів центру, тощо.

  Освіта

  Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного (Київ)
  Судноводіння
  повна вища, 09.2001 − 07.2005 (3 роки 9 місяців)

  Знання мов:

  Українська - Високий рівень (вільно), Російська - Високий рівень (вільно), Англійська - Нижче середнього, Чеська - Початковий
  Додатково: Англійську мову самостійно вдосконалюю , бо забувається без практики, чеську мову вирішив самостійно вчити для себе)

  Додаткова інформація

  Знання комп'ютера, програм:  ПК – користувач ( MS Office ( навики забуваються через брак практики та роботі в структурах без потреби в даних навиках), навігація в Internet, робота з пошуковими серверами, тощо. Знання оргтехніки - ксерокс, факс, принтер, сканер.
  Особисті якості, хобі, захоплення, навички:  Відповідально ставлюся до роботи та завдань керівного складу, намагаюся завжди вчасно та максимально якісно виконувати покладені обов’язки. Не конфліктний , пунктуальний, к можливим проблемам чи невідповідностям на робочому місці намагаюся підходити розсудливо та не робити поспішних , необдуманих кроків. За час роботи на інших підприємствах мав досвід навчання нових співробітників, до чого завжди відношуся з терпінням. До нового на робочому процесі намагаюся швидко пристосовуватися і , за потреби, швидко навчатися. Навчання на курсах від підприємства для особистого розвитку завжди підтримую. За час роботи на попередніх підприємствах претензій до своєї роботи не мав, з деякими керівниками й досі підтримуємо добрі відносини, здебільшого звільнявся через бажання розвитку та збільшення заробітної плати.
  Мета пошуку роботи, побажання до місця роботи:  Не можу сказати, що постійно знаходжу час на свої вподобання, але за можливості не відмовлюся від гри в боулінг, теніс (пінг – понг) , футбол, більярд, також завжди намагаюся читати різноманітну художню літературу , а також мандрувати

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Часто шукають

  ↑ Вгору