UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Головний питлівник

Головний питлівник

Завдання та обов’язки. Організовує упровадження у виробництво прогресивних, економічно обґрунтованих технологічних процесів і режимів роботи устаткування, що забезпечують ефективне використання зерна, виробничих фондів, скорочення витрат на виробництво продукції, поліпшення її якості і зростання продуктивності праці. Забезпечує виробництво якісної стандартної продукції (борошна), виконання правил організації і ведення технологічного процесу; розроблення та упровадження технологічних процесів, які відповідають рівню сучасної техніки, засобів механізації та автоматизації, а також технологічного оснащення, що сприяють підвищенню якості продукції, що виготовляється, продуктивності праці й ефективності виробництва; своєчасне освоєння проектних потужностей; розроблення всієї технологічної документації і контроль за її застосуванням у цехах та на дільницях підприємства; своєчасну підготовку виробництва, максимальне використання наявних площ та потужностей, постійне підвищення рівня використання технологічного устаткування.

Розглядає і затверджує зміни, що вносяться в технічну документацію у зв’язку з коригуванням технологічних процесів і режимів роботи устаткування, а також раціоналізаторські пропозиції і винаходи, що стосуються технології виробництва. Контролює виконання перспективних і річних планів технологічної підготовки виробництв, суворе додержання встановлених технологічних процесів, виявляє порушення технологічної дисципліни і вживає заходів щодо їх усунення. Керує розробленням заходів щодо запобігання бракові, освоєння нової техніки, нових високопродуктивних технологічних процесів, виконання розрахунків виробничих потужностей та завантаження устаткування, підвищення технічного рівня виробництва та коефіцієнта змінності роботи устаткування, упровадження прогресивних норм трудових затрат, витрат сировини, палива й електроенергії на виробництво продукції, зниження матеріаломісткості продукції і трудомісткості її виробництва; проведенням дослідних та експериментальних робіт з удосконалення техніки і технологій виробництва крупи.

Бере участь у розробленні та впровадженні заходів щодо комплексної механізації та автоматизації круп’яних цехів, модернізації технологічного устаткування, скорочення строків освоєння нової техніки і технології, раціонального використання виробничих потужностей, зниження енерго- та матеріаломісткості продукції, підвищення ефективності виробництва, поліпшення якості продукції, наукової організації праці, атестації і раціоналізації робочих місць; у розробленні плану виробництва, проектів реконструкції підприємства; у промислових випробуваннях нових видів машин і устаткування, засобів механізації та автоматизації виробництва; у роботі комісій з приймання систем і устаткування в експлуатацію. Координує і спрямовує діяльність цехів. Готує резерв на заміщення вакантних посад по цехах.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази та інші керівні і нормативні матеріали щодо технологічної підготовки виробництва; профіль, спеціалізацію й особливості структури підприємства; перспективи технічного розвитку борошномельної промисловості і підприємства, досягнення науки і техніки в галузі виробництва борошна, правила організації і ведення технологічного процесу на млинах, крупозаводах; схеми технологічного процесу підготовки зерна до помелу та розмелу; технічні характеристики, конструктивні особливості і режими роботи устаткування, правила його експлуатації; вимоги, що ставляться до зерна та готової продукції, державні й галузеві стандарти на зерно і готову продукцію; засоби механізації та автоматизації виробничих процесів; вимоги наукової організації праці під час проектування технологічних процесів виробництва борошна; положення про атестацію та раціоналізацію робочих місць; порядок розрахунку економічного ефекту від упровадження раціоналізаторських пропозицій та винаходів; основи ринкової економіки, організації виробництва, праці й управління.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня: для магістра — не менше 2 років, для спеціаліста — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору