UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Укладальник хлібобулочних виробів

Укладальник хлібобулочних виробів

2-й розряд

Завдання та обов’язки. Укладає готову продукцію на вагонетки, в лотки, контейнери та іншу тару до 7 т хліба та до 1,2 т булочних виробів за зміну. Підраховує кількість здаваної в експедицію продукції. Контролює кількість хлібобулочних виробів у лотках, ящиках, вагонетках і контейнерах. Укладає продукцію на стелажі. Вибраковує готову продукцію за органолептичними ознаками. Переносить вручну, перевозить на вагонетках, етажерках, візках готову продукцію і тару.

Повинен знати: сорти виробів, стандарти на хлібобулочні вироби; правила укладання і вибраковування продукції за органолептичними ознаками.

Кваліфікаційні вимоги. Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.


3-й розряд

- у разі укладання та перевезення готової продукції понад 7 т хліба або понад 1,2 т булочних виробів за зміну.

Кваліфікаційні вимоги. Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією укладальника хлібобулочних виробів 2 розряду — не менше 1 року.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору