Завдання та обов’язки. Здійснює керівництво виробничо-господарською діяльністю персоналу дільниці (зливально-наливної естакади нафтопродуктів та газу товаро-сировинного цеху). Забезпечує ритмічну роботу зливально-наливної естакади, ефективне використання енергоресурсів, матеріалів, нафтопродуктів. Контролює роботу персоналу естакади з правильного приймання нафти і нафтопродуктів щодо кількості і якості, повного завантаження і вивантаження вагоноцистерн згідно з договором із залізницею, а також з метою недопущення механічних втрат нафтопродуктів. Забезпечує правильне і своєчасне оформлення документів з обліку і руху нафтопродуктів. Бере участь у визначенні обсягу ремонтних робіт, складанні графіків і дефектних відомостей на їх виконання.
Контролює дотримання установленого порядку підготовки і проведення вогневих і газонебезпечних робіт, своєчасне чищення, ремонт, уведення в дію обладнання, апаратури, комунікацій. Вживає заходів щодо усунення загазованості, запилення та забруднення нафтопродуктами території та обладнання естакад; зберігання, використання і транспортування шкідливих та вибухонебезпечних речовин; знешкодження стічних вод та шкідливих викидів. Подає проекти заявок на матеріали, обладнання, арматуру, запчастини, інструмент та контролює їх виконання. Організовує своєчасне навчання, проведення інструктажів та перевірку знань з охорони праці. Проводить технічну підготовку персоналу.
Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, які стосуються виробничо-господарської діяльності персоналу дільниці; державні стандарти та технічні вимоги до нафтопродуктів, їх зберігання, до засобів їх вивантаження і навантаження; технологічну схему естакади; контрольно-вимірювальні прилади, схеми постачання водою, електроенергією, стиснутим повітрям; обладнання естакади та правила його технічної експлуатації; діючі положення з оплати праці, основи трудового законодавства, шкідливі та небезпечні виробничі фактори, які виникають під час виконання робіт; навички роботи з персоналом; законодавство з охорони навколишнього середовища; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки.
Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією з оперативного керування виробництвом не менше 3 років.