Завдання та обов’язки. Забезпечує керівництво виробничо-господарською діяльністю резервуарного парку. Здійснює контроль за дотриманням технологічного режиму роботи установок парку, за проведенням процесу компаундування. Забезпечує дотримання затверджених норм з якості продукції, що випускається, норм витрат сировини і матеріалів. Забезпечує виконання планових завдань, ритмічну роботу резервуарного парку. Готує резервуари до чищення і ремонту. Здійснює контроль за справністю обладнання, приладів, санітарно-гігієнічних пристроїв, індивідуальних засобів захисту і засобів пожежогасіння. Веде нагляд і бере участь в обліку руху нафтопродуктів в резервуарному парку. Аналізує причини браку і бере участь у розробленні заходів щодо їх ліквідації і запобігання їм. Слідкує за технічним станом промканалізації і стічними водами, веде контроль за кількістю і якістю скидних вод. Слідкує за концентрацією шкідливих речовин на робочих місцях, попереджує відхилення від норм. Проводить технічну підготовку персоналу. Слідкує за правильним веденням технічної документації (режимних листів, журналів і т.п.).
Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, що стосуються виробничо-господарської діяльності парку, держстандарти на продукцію, що випускається; технологію виробництва і технологічну схему резервуарного парку; основне технологічне обладнання і принцип його роботи; технічні вимоги до продукції цеху і готової продукції; норми витрат сировини, матеріалів, енергоресурсів; види браку та методи запобігання йому; діючі у виробництві держстандарти, технічні умови і нормалі; основи економіки, організації виробництва та праці; навички роботи з персоналом; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки.
Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією з оперативного керування виробництвом не менше 2 років.