UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керiвники
  4. Начальник цеху технологічного стабілізації конденсату

Начальник цеху технологічного стабілізації конденсату

Завдання та обов’язки. Керує виробничо-господарською діяльністю цеху. Забезпечує виконання планових завдань, ритмічний випуск продукції високої якості, своєчасне відвантаження продукції споживачам, наливання залізничних цистерн. Організовує ведення технологічних процесів. Здійснює розроблення і впровадження заходів щодо підвищення якості продукції. Забезпечує технічно правильну експлуатацію обладнання, контролює проведення гідравлічних випробувань, поточних, середніх і капітальних ремонтів обладнання цеху.

Бере участь у складанні графіків планово-запобіжних ремонтів основного і допоміжного обладнання, засобів автоматики і контрольно-вимірювальних приладів. Здійснює постійний контроль за роботою виробничих підрозділів цеху та координує роботу начальників і майстрів служб, дільниць, бригад, змін. Організовує складання заявок на необхідну апаратуру, запасні частини, матеріали, інструмент. Бере участь у складанні технічних завдань на проектування нових об’єктів та об’єктів, що реконструюються, розробленні та впровадженні засобів механізації. Координує роботу начальників і майстрів дільниць, бригад, змін. Бере участь у розслідуванні аварій, нещасних випадків, які виникли в підрозділах цеху, аналізує їх причини, визначає заходи щодо запобігання їм.

Аналізує результати виробничої діяльності цеху і розробляє заходи щодо зниження витрат матеріально-технічних ресурсів, підвищення продуктивності праці, зниження трудомісткості. Контролює виконання робіт з охорони повітря, ґрунту і водоймищ від забруднення стічними водами, промисловими викидами і відходами виробництва. Проводить технічну підготовку персоналу. Організовує планування, облік і складання первинної звітності про виробничу діяльність.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, які стосуються виробничо-господарської діяльності цеху; технологію переробки газового конденсату і підготовки до його транспортування; обладнання цеху і правила його експлуатації, технічні вимоги до якості продукції, основи економіки, організації виробництва, праці та керування; основи трудового законодавства; навички роботи з персоналом; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією з оперативного керування виробництвом: для магістра або спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 4 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору