Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професiонали
  4. Інженер з експлуатації газокомпресорної служби

Інженер з експлуатації газокомпресорної служби

Завдання та обов’язки. Організовує і здійснює технічне керівництво експлуатацією ГПА і допоміжного обладнання. Організовує підготовку робочих місць для виконання ремонтних робіт допоміжного обладнання ГКС. Складає звіт про роботу ГКС. Бере участь у прийманні в експлуатацію обладнання на встановлених і реконструйованих об’єктах. Веде контроль за роботою підлеглого персоналу ГКС. При аваріях і пожежах виявляє характер і причини пошкоджень, бере участь у їх ліквідації, знешкоджує виявлені неполадки і дефекти.

Здійснює контроль за технічно правильною та безпечною експлуатацією ГКС. Розробляє норми витрат паливно-енергетичних ресурсів і матеріалів. Контролює якість ремонту компресорної станції та допоміжного обладнання. Готує пропозиції і виконує план організаційно-технічних заходів щодо підвищення продуктивності праці, надійності роботи обладнання, удосконалення організації ремонту, впровадження передового досвіду, механізації трудомістких робіт. Готує заявки на матеріали, запасні частини. Здійснює технічну підготовку персоналу. Веде технічну документацію з експлуатації, налагодження і випробування основного і допоміжного обладнання ГКС.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, що стосуються діяльності компресорної станції; будову обладнання КС; виробничі потужності та технологію транспортування газу; правила технічної та безпечної експлуатації КС та магістральних газопроводів; основи економіки, організації виробництва, праці та керування; основи трудового законодавства; навички роботи з персоналом; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний інженер з експлуатації газокомпресорної служби: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера з експлуатації газокомпресорної служби I категорії не менше 2 років. Інженер з експлуатації газокомпресорної служби I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації, для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією інженера з експлуатації газокомпресорної служби II категорії не менше 2 років, для бакалавра — не менше 3 років. Інженер з експлуатації газокомпресорної служби II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — стаж роботи за професією інженера з експлуатації газокомпресорної служби не менше 2 років. Інженер з експлуатації газокомпресорної служби: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору