Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професiонали
  4. Інженер з експлуатації нафтопроводів

Інженер з експлуатації нафтопроводів

Завдання та обов’язки. Забезпечує координацію роботи лінійно-експлуатаційних служб і аварійно-відновлювальних поїздів. Бере участь у прийманні та випробуванні нафтопроводів, які вводяться в експлуатацію. Розробляє проект технічної документації на проведення вогневих та інших робіт щодо забезпечення безперебійної роботи нафтопроводів. Розробляє проект технічного завдання на проведення капітального ремонту нафтопроводів. Бере участь в інспекційних перевірках стану нафтопроводів. Бере участь в підготуванні технічних умов виконання робіт в охоронній зоні нафтопроводу. Складає проект заявок на матеріали, запчастини і обладнання, що необхідні для експлуатації та капітального ремонту нафтопроводів. Бере участь у підготовці експертизи на проектно-технічну документацію будівництва нафтопроводів. Складає проект договорів на обстеження і ремонт нафтопроводів. Здійснює технічну підготовку персоналу. Веде установлену технічну документацію.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, які стосуються експлуатації нафтопроводів; правила технічної експлуатації нафтопроводів; виробничі потужності підприємства; технологічні схеми і траси нафтопроводів і споруд на них; техніку і технологію виконання робіт; основи економіки, організації виробництва, праці та керування; законодавство про охорону навколишнього середовища; основи трудового законодавства; навички роботи з персоналом; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний інженер з експлуатації нафтопроводів: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера з експлуатації нафтопроводів I категорії не менше 2 років. Інженер з експлуатації нафтопроводів I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією інженера з експлуатації нафтопроводів II категорії не менше 2 років, для бакалавра — не менше 3 років. Інженер з експлуатації нафтопроводів II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — стаж роботи за професією інженера з експлуатації нафтопроводів не менше 2 років. Інженер з експлуатації нафтопроводів: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору