Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професiонали
  4. Інженер з електрохімічного захисту

Інженер з електрохімічного захисту

Завдання та обов’язки. Забезпечує безперебійну роботу всіх пристроїв електрохімзахисту трубопроводів і підземних металевих споруд від корозії. Здійснює технічне, оперативне і методичне керівництво службою (дільницею або бригадою) з захисту трубопроводів і підземних металевих споруд від корозії. Організовує виконання робіт з контролю за ступенем захищеності від корозії трубопроводів і підземних металевих споруд, камерального оброблення з виданням рекомендацій щодо обстеження стану захисту трубопроводів від корозії, обстеження джерел блукаючих струмів; здійснює корозійне обстеження трубопроводів, вимірювання питомого електричного опору ґрунтів, визначення дефектів в ізоляційному покритті.

Здійснює електричні вимірювання на установках електрохімічного захисту; контролює ефективність захисту підземних споруд сучасними методами. Бере участь у роботі комісій з розслідування причин аварій трубопроводів від зовнішньої корозії. Бере участь у роботах з проектування, будівництва та експлуатації засобів ЕХЗ; розробляє технічні завдання на проектування. Бере участь у робочих комісіях з приймання підземних трубопроводів і металевих споруд при здаванні їх у експлуатацію. Забезпечує заміну, ремонт установок ЕХЗ, які вийшли з ладу, веде облік і аналіз причин відмов у роботі цих засобів. Здійснює технічну підготовку персоналу. Веде технічну документацію та звітність згідно з установленою формою.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, що стосуються роботи установок з електрохімічного захисту трубопроводів і металевих споруд від корозії; правила технічної експлуатації установок електрохімічного захисту від корозії; будову установок електрохімічного захисту; знання з електротехніки, основи економіки, організації виробництва, праці та керування; основи трудового законодавства; навички роботи з персоналом; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний інженер з електрохімічного захисту: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера з електрохімічного захисту I категорії не менше 2 років. Інженер з електрохімічного захисту I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією інженера з електрохімічного захисту II категорії не менше 2 років, для бакалавра — не менше 3 років. Інженер з електрохімічного захисту II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра стаж роботи за професією інженера з електрохімічного захисту — не менше 2 років. Інженер з електрохімічного захисту: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору