Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професiонали
  4. Інженер з обліку газу

Інженер з обліку газу

Завдання та обов’язки. Веде постійний контроль за правильним веденням витрат газу на замірних вузлах. Веде постійний контроль за роботою приладів і систем обліку газу. Веде контроль за роботою технологічних установок з планіметрування діаграм реєструвальних приладів, уведенням даних густини газу, вмісту азоту, двоокису вуглецю, барометричного тиску, показань планіметрів, розрахунком оперативної і добової витрат газу згідно з методикою та програмним забезпеченням. Проводить аналіз даних витрат газу і складає протокол погодинної та добової витрати газу. Організує перевірку стану обладнання, механізмів, пристроїв і інструменту на замірних вузлах та ліквідацію виявлених недоліків. Бере участь у контролі за правильним відбором проб газу для хроматографічного аналізу. Готує пропозиції і виконує план організаційно-технічних заходів щодо підвищення продуктивності праці, надійності роботи обладнання, удосконалення організації ремонту. Здійснює технічну підготовку персоналу. Веде оперативно-технічну документацію щодо приладів і систем обліку газу згідно з встановленою формою.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали з обліку газу; будову і обладнання замірних вузлів; технологічну схему транспортування газу; порядок обліку газу; методику виконання хімічних аналізів; основи економіки, організації виробництва, праці та керування; навички роботи з персоналом; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний інженер з обліку газу: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера з обліку газу I категорії не менше 2 років. Інженер з обліку газу I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією інженера з обліку газу II категорії не менше 2 років, для бакалавра — не менше 3 років. Інженер з обліку газу II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — стаж роботи за професією інженера з обліку газу не менше 2 років. Інженер з обліку газу: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору