Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професiонали
  4. Інженер з підготовки та транспортування нафти

Інженер з підготовки та транспортування нафти

Завдання та обов’язки. Забезпечує контроль за транспортуванням нафти по нафтопроводах. Збирає вихідні дані щодо надходження нафти від суміжних виробничих підприємств магістральних нафтопроводів. Аналізує та обробляє вихідні дані для відображення в балансі. Готує відомості з балансу нафти для фінансового відділу підприємства. Нараховує нормативні втрати на кожну партію поставок відповідно до маршрутних телефонограм. Готує акти звірення щодо приймання-постачання нафти з нафтогазовидобувними підприємствами та організаціями, що уклали договори про транспортування нафти. Забезпечує розсилання актів звірення, контактує з постачальниками з питань звірення. Веде облік телефонограм, вказівок і розпоряджень, що стосуються перекачування нафти. Спільно з фінансовим відділом проводить щомісячні і річні звіряння нафти, яка прийнята та постачена в усіх напрямках транспортування. Здійснює технічну підготовку персоналу. Веде встановлену документацію.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, що стосуються транспортування нафти; маршрутні завдання на приймання-постачання нафти в усіх напрямках; правила технічної експлуатації магістральних нафтопроводів; якісні характеристики нафти; порядок проведення ремонтно-відновлювальних робіт при аваріях на нафтопроводах; правила безпечного ведення робіт при експлуатації об’єктів нафтопровідного транспорту; навички роботи з персоналом; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний інженер з підготовки та транспортування нафти: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера з підготовки та транспортування нафти I категорії не менше 2 років. Інженер з підготовки та транспортування нафти I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації, для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією інженера з підготовки та транспортування нафти II категорії не менше 2 років, для бакалавра — не менше 3 років. Інженер з підготовки та транспортування нафти II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації: для спеціаліста без вимог до стажу роботи, для бакалавра — стаж роботи за професією інженера з підготовки та транспортування нафти не менше 2 років. Інженер з підготовки та транспортування нафти: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору