UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Запаювальник ампул

Запаювальник ампул

2-й розряд

Завдання та обов’язки. Проводить запаювання ампул (наповнених медикаментами або вітамінами) вручну на газових або гасових пальниках, на напівавтоматах або автоматах з дотриманням правил стерильності. Регулює полум’я пальників, швидкість руху транспортерної стрічки та рівномірність надходження ампул. Веде підготовку гребінок вакуумного апарату при вакуумному запаюванні та забезпечує повне відкачування повітря. Стежить за роботою обладнання під час запаювання ампул на автоматах або напівавтоматах. Під час запаювання капсул — веде процес запаювання капсул різних розмірів відповідно до заданих режимів, перевіряє герметичність запаювання.

Повинен знати: прийоми регулювання обладнання, яке застосовується для запаювання ампул; правила користування газом; способи перевірки герметичності запаювання; правила роботи в стерильних умовах; властивості препаратів, які наповнюють ампули.

Кваліфікаційні вимоги. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.


3-й розряд

Завдання та обов’язки. Проводить формування та запаювання ампул з товстостінних пробірок з ниткою кетгуту або хірургічного шовку на напівавтоматах або автоматах. Завантажує приймальний бункер пробірками, вивантажує готові ампули; комплектує ампули за калібром та укладає в дерев’яні ящики. Регулює температурний режим на всіх стадіях механізованого процесу запаювання ампул з медикаментами та вітамінами. Виточує гумки та наклеює їх на “гребінку” під час вакуумного запаювання. Забезпечує стерильні умови роботи. Налагоджує та стежить за станом обладнання. Готує обладнання до ремонту, приймає з ремонту. Веде облік роботи запаювальників та оформляє маршрутні листи.

Повинен знати: технологію ампулювання; способи відтягання та запаювання капілярів; будову обладнання, яке застосовується у процесі запаювання; вимоги до запаювання ампул з ниткою кетгуту або хірургічного шовку; основні знання у межах роботи, яка виконується, про бактеріальну засіяність; правила контролювання герметичності запаяних ампул; види браку під час запаювання ампул.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією запаювальника ампул 2 розряду не менше 1 року. Приклади робіт. Ампулювання розчинів на автоматичній лінії типу АП-25М — обслуговування секції автоматичного запаювання ампул, спостереження та, у разі потреби, регулювання роботи всієї лінії.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору