Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Різальник ампул і трубок

Різальник ампул і трубок

1-й розряд

Завдання та обов’язки. Проводить різання ампул або скляних трубок вручну за допомогою карборундового або металевого диску з регулюванням довжини виробів відповідно до заданих розмірів. Відбирає придатні ампули і трубки. Заповнює касети.

Повинен знати: прийоми різання ампул або скляних трубок, правила установлення шаблонів відповідно до заданої довжини виробів; прийоми заповнення касет.

Кваліфікаційні вимоги. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.


2-й розряд

Завдання та обов’язки. Обслуговує автомат та напівавтомат для різання ампул або скляних трубок заданого розміру. Проводить різання ампул різних ємкостей на напівавтоматі з автоматичним набирання ампул в касети. Чистить обладнання. Заповнює маршрутні листи.

Повинен знати: правила обслуговування автомату або напівавтомата для різання ампул або скляних трубок; вимоги до різання ампул або трубок; прийоми роботи.

Кваліфікаційні вимоги. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією різальника ампул і трубок 1 розряду не менше 0,5 року.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору