Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Різальник напівфабрикатів виробів медичного призначення

Різальник напівфабрикатів виробів медичного призначення

2-й розряд

Завдання та обов’язки. Проводить різання напівфабрикатів виробів медичного призначення (вати, гірчичників, пластирів, лігніну тощо) на різальних машинах різних систем. Готує матеріали. Налагоджує і регулює обладнання та інструменти, які застосовуються. Пускає, зупиняє і чистить машини для різання, точить ножі.

Повинен знати: основні знання про будову різних машин для різання і принцип їх роботи; способи регулювання роботи обладнання; прийоми установлення, регулювання і заточування ножів; способи різання напівфабрикатів виробів медичного призначення; види і властивості матеріалів, які підлягають різанню; призначення виробів, які виробляються, і вимоги до них.

Кваліфікаційні вимоги. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.


3-й розряд

Завдання та обов’язки. Проводить механізоване різання напівфабрикатів бинтів, ватно-марлевих подушок, смуг, стрічок та інших виробів медичного призначення відповідно да заданих розмірів на різальних машинах різних систем, налагоджує, перевіряє справність, чистить і змазує машини. Заточує ножі. Установлює і регулює упорні пристрої. Веде обрізування торцевих кінців бинтів. Візуально стежить за точністю і якістю різання. Готує матеріали. Сортує розрізані напівфабрикати за розмірами. Укладає в тару та відбраковує напівфабрикати, які мають дефекти. Веде облікову документацію.

Повинен знати: прийоми різання напівфабрикатів медичних виробів; будову, принцип роботи, правила налагодження і регулювання різальних машин різних систем; прийоми заміни і заточування ножів, установлення упорних пристроїв; вимоги до якості різання; призначення матеріалів, які підлягають різанню, їх властивості і вимоги до них.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією різальника напівфабрикатів виробів медичного призначення 2 розряду не менше 1 року.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору