Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Розливальник стерильних розчинів

Розливальник стерильних розчинів

2-й розряд

Завдання та обов’язки. Виконує окремі операції зі стерильного розливання під керівництвом розливальника більш високої кваліфікації. Готує стерильну тару та закупорювальні засоби. Встановлює балони зі стерильним розчином для розливання. Перевіряє справність балонів і насосів з фільтрами. Стерильно закупорює тару.

Повинен знати: прийоми розливання розчинів у стерильних умовах; вимоги до стерильності; властивості препаратів, які розливаються.

Кваліфікаційні вимоги. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.


3-й розряд

Завдання та обов’язки. Проводить розливання стерильних розчинів бактерійних та вірусних препаратів, пелоїдину та інших у пляшки, флакони та ампули механізованим способом або за допомогою різних пристроїв, які застосовуються у роботі. Готує стерильну тару та закупорювальні засоби. Встановлює балони зі стерильним розчином для розливання, перевіряє справність балонів та насосів з фільтрами. Стерильно закупорює тару. Відбирає проби. Проводить дезінфекцію приміщень і розливальних пристроїв. Заповнює маршрутні листи. Керує розливальниками стерильних розчинів нижчої кваліфікації.

Повинен знати: прийоми розливання розчинів у стерильних умовах; вимоги до стерильності; властивості препаратів, що розливаються.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією розливальника стерильних розчинів 2 розряду не менше 1 року.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору