UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Укладальник продукції медичного призначення

Укладальник продукції медичного призначення

1-й розряд

Завдання та обов’язки. Виконує вручну окремі операції з укладання в касети або іншу спеціальну тару, яка надходить на наповнення медикаментами. Маркує відповідно до вимог технічних умов. Забезпечує робоче місце тарою для укладання. Транспортує заповнену тару на наступні стадії процесу. Складає вручну та наклеює етикетки на продукцію медичного призначення.

Повинен знати: технічні вимоги до укладання виробів медичного призначення в спеціальну тару; прийоми укладання; призначення медичної продукції, яка надходить на укладання; види спеціальної тари для укладання.

Кваліфікаційні вимоги. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.


2-й розряд

Завдання та обов’язки. Укладає на напівавтоматах або вручну вироби або препарати медичного призначення з дотриманням правил асептики або стерильності. У разі потреби протирає або загортає продукцію у папір, вату або інший матеріал. Укладає ампули в барабани з одночасною відбраковкою нестандартних і битих ампул, укладає ампули у подвійні касети, ріже ампули вручну. Укладає ампули в подвійні касети на машині, ріже та укладає ампули на машині з одночасним відбраковуванням битих і нестандартних ампул. Обслуговує автомат з дотриманням технічних вимог.

Повинен знати: правила та способи комплектування та укладання продукції медичного призначення; правила роботи в умовах асептики та стерильності; правила обслуговування обладнання, яке застосовується; технічні вимоги на укладання продукції медичного призначення; правила ведення облікової документації.

Кваліфікаційні вимоги. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією укладальника продукції медичного призначення 1 розряду не менше 0,5 року.


3-й розряд

Завдання та обов’язки. Укладає на автоматах різної конструкції герметизовану продукцію медичного призначення з одночасним виготовленням тари для укладання продукції та її маркування. Обслуговує автомат з дотриманням технічних вимог.

Повинен знати: принцип будови обладнання автомату, яке застосовується для маркування та укладання; правила та прийоми його регулювання, установлений режим роботи; види браку виготовлення тари, маркування та укладання; причини виникнення браку та способи його усунення; вимоги з охорони праці під час роботи з механізмами.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією укладальника продукції медичного призначення 2 розряду не менше 1 року.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору