Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер-диспетчер груповий

Інженер-диспетчер груповий

Завдання та обов’язки. Здійснює оперативне керівництво роботою групи суден із виконання ними виробничих завдань, планів перевезень вантажів та фінансових показників. Забезпечує виконання графіків роботи закріпленої за ним групи суден, здійснює систематичний контроль за їх рухом та ходом вантажних операцій. Вживає заходів щодо запобігання та ліквідації простоїв суден під вантажними операціями у портах та порушення графіків або розкладів їх руху, а також із раціонального використання вантажопідйомності та вантажомісткості суден.

Бере участь у складанні поточних графіків роботи закріпленої групи суден, а також графіків їх виведення із експлуатації для ремонту. Бере участь у забезпеченні підготовки екіпажів суден до рейсів та виконання ними рейсових завдань. Інформує порт, управління флоту, агентства та інші зацікавлені організації про підхід суден із метою своєчасного забезпечення їх вантажами, матеріально-технічним та іншими видами постачання. Здійснює облік та складання встановленої звітності з виконання виробничих завдань плану перевезення вантажів та встановлених фінансових показників суднами групи.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, нормативні та інші керівні матеріали з питань експлуатації морського транспорту; основи технологічного процесу оброблення суден в морських портах та правила перевезення вантажів і пасажирів; їх техніко-експлуатаційні та техніко-економічні характеристики; комерційну експлуатацію флоту; умови виконання чартерних рейсів, контрактів та договорів; основи судноводіння; основи обчислювальної техніки й методи її застосування на морському транспорті; основи економіки, організації праці й управління.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією диспетчера з флоту: для спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 4 років.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору